Připravujeme

INSPIRACE Z ANGLICKÉHO VENKOVA

Jak se chystají na vánoční svátky manželé Marie a Simon se svým malým synem, kteří žijí v domku na jihu Anglie? Proč tak lpí na tradicích a proč je pro ně rodina na prvním místě? Všechno se již brzy dozvíte a můžete se těšit na opravdu nádherně vánočně nazdobený interiér.
Foto: GAP, Dan Duchars

 

POHODA V PODKROVÍ

Rodiče se dvěma malými dětmi si přáli vytvořit na poměrně malé půdě plnohodnotný víkendový byt. Centrem bytu je kuchyň, která funguje jako jeden celek se schodištěm, které vede na terasu. Architekti z ateliéru I.D. ARCH nezapomněli ani na dostatek úložných prostor. Podle spokojených majitelů vše funguje tak, jak má.
Foto: Iveta Kopicová

MĚKOUČKÉ POHODLÍ

Připravujeme pro vás spoustu tipů, abyste se v obývacím pokoji cítili jako v bavlnce. Základem jsou přírodní materiály, příjemné barvy, spousta textilních doplňků a samozřejmě prostorná a pohodlná pohovka. Ta je základ.
Foto: IKEA

Pečeme na Vánoce!

Pokud patříte mezi hospodyňky, které nikdy nepodceňují přípravu vánočních dobrot, ať už sladkých nebo slaných, bude pro vás náš market pečicích potřeb a kuchyňského náčiní jak stvořený. A ani letos nevynecháme inspirativní vánoční recepty, tentokrát okořeněné tipy ze Švédska či Rakouska.
Foto: IKEA

DALŠÍ TÉMATA

JAK NA VÁNOČNÍ POHODU?
ZDOBÍME STROMEČEK
INTELIGENTNÍ DŮM OD A DO Z
DESIGNOVÁ TOPIDLA
PŘEDVÁNOČNÍ ÚKLID
JAK TŘÍDIT ODPAD?

Pěkné bydlení č. 12/2017 vyjde 24. 11. 2017.

Uložit