Připravujeme

DŮM U MOŘE

Zní to jako sen, ale je to skutečnost. Dva bratři Charlie a Richard si se svými rodinami pořídili víkendový dům u moře, kde společně tráví volné chvíle, prázdniny, surfují a pořádají velké rodinné sešlosti. Z původní stodoly vykřesali nádhernou stavbu, která se stala v podstatě jejich druhým domovem.
Foto: GAP INTERIORS/Mark Bolton

VŠE PRO MIMINKA

Čekáte miminko? A víte, co všechno mu na první dny nachystat? Jaká postýlka je ta pravá, jaká lahvička na krmení ideální a v jakém povlečení se mu bude nejlépe usínat? Připravujeme pro vás spoustu tipů, z kterých si budete moci vybrat.
Foto: Westwing

DOMÁCNOST S MAZLÍČKEM

Máte-li doma psa nebo kočku, morče či králíka, jistě víte, kolik práce s nimi je. Děti sice na začátku naslibují hory doly, ale hlavní péče je nakonec stejně na vás. Jak skloubit čistou domácnost, spokojeného mazlíčka a klid v rodině? I v tomto případě máme osvědčené tipy a rady.
Foto: Westwing

foto: Westwing

ŽIVOT V PANELÁKU

Jak si zařídit pohodlné bydlení v bytě v panelovém domě, aby bylo komfortní a příjemné? Bez zásadní rekonstrukce to nepůjde, ale stojí to rozhodně za to. Nebojte se vybourání bytového jádra, ani kompletní změny dispozice. Současná nabídka firem, které se na rekonstrukce panelového bytu specializují, je bohatá. A my vám poradíme, na co si dát pozor a co nepodcenit.

DALŠÍ TÉMATA

POSUVNÉ DVEŘE

MOBILNÍ TOPIDLA

ČISTIČKA A ZVLHČOVAČE VZDUCHU

LOŽNÍ PRÁDLO NA ZIMU

INDUKČNÍ VARNÉ DESKY

ZIMNÍ FRÉZY

Pěkné bydlení č. 11/2017 vyjde 20. 10. 2017

Uložit