Připravujeme

LICHTENŠTEJNSKÁ STODOLA

Byli jsme na návštěvě v obytné stodole kousek od Olomouce, která se díky neuvěřitelné snaze majitelky proměnila z původní ruiny v krásný nový domov. Ke stodole patří i dvorek, zahrada a spousta zvířat. Můžete se těšit na opravdu jedinečnou atmosféru…
Foto: Jaroslav Hejzlar

VYPRAT A USUŠIT!

To se snadno řekne, samotná akce už vyžaduje alespoň malou přípravu. Jaké možnosti současný trh s pračkami a sušičkami nabízí a jestli je lepší volit dva samostatné modely, nebo kombinovanou variantu, vám samozřejmě poradíme.
Foto: BSH

JAK NA GARÁŽOVÁ VRATA

Patříte-li mezi šťastlivce, kteří mají vlastní garáž, nebo se k jejímu zbudování právě chystáte, měli byste mít na paměti, že naprosto zásadní je výběr dveří, respektive garážových vrat. Podstatnou roli hrají jak jejich rozměry, tak způsob otevírání a velkým bonusem může být i dálkové ovládání.
Foto: Hörmann

ŠKOLA VOLÁ!

Ještě je čas, ale nikdy není na škodu být připraven. A v případě zahájení školní docházky to platí dvojnásob. Co všechno bude malý prvňáček nebo i zkušený páťák v novém životním období potřebovat? Penál, tužky, aktovku, krabičku na svačinu… A to je jen začátek!
Foto: Shutterstock

DALŠÍ TÉMATA

MIMOŘÁDNĚ ÚSPORNÉ DOMY

STUDENTSKÝ POKOJ

MASÁŽNÍ VANY

ZPEVNĚNÉ PLOCHY

ZATŘEŠENÍ BAZÉNU

… č. 9/2018 vyjde 24. 8. 2018.