Připravujeme

Vesnice ve městě

Po několika letech strávených v Bretani se Vincent s Lorene rozhodli, že budou hledat štěstí jinde. Nevybírali dlouho a vrátili se do rodného Montpellier, které oba považují za jedno z nejpříjemnějších míst k životu. Najít ideální dům v centru, který by měl zahradu, bazén a čtyři ložnice, nebylo snadné, ale povedlo se.
Foto: Anne-Catherine Scoffoni

Velké království pro nejmenší

Jak dětem zařídit pokojík, aby se v něm cítily příjemně a v bezpečí? Jaké zvolit barvy, materiály, nábytek, postel, osvětlení? A co když se jim za pár let přestane líbit? Na všechno máme odpověď…
Foto: Bella Rose

Pro dobrou noc…

Aby se vám spalo opravdu dobře, měli byste se při výběru nové postele zaměřit především na matraci a rošt, ty jsou základem kvalitního odpočinku. Samozřejmě, že záleží i na posteli a posledním detailem, který ale hraje také velkou roli, je příjemné povlečení.
Foto: IKEA

Sklízíme a zavařujeme, hurá!

Připravte se včas na velkou úrodu, léto a jeho plody jsou tu co nevidět. Máte sklenice, víčka, ostré nože i prostornou spižírnu, kam vše uložit? Že ne? Pak se můžete inspirovat našimi tipy a radami, jak vše zvládnout na jedničku.
Foto: IKEA

DALŠÍ TÉMATA

STAVÍME Z BETONU
POSUVNÉ DVEŘE DO EXTERIÉRU
OBKLADY A DLAŽBY
VESTAVNÉ SKŘÍNĚ
DROBNÉ SPOTŘEBIČE
ZAHRADNÍ JEZÍRKA
DĚTSKÁ PÁRTY

Pěkné bydlení č. 7/2018 vyjde 22. 6. 2018.

Uložit

Uložit