Připravujeme

BYDLENÍ NAD PEKÁRNOU

Jak vykřesat z pět set let starého domu moderní a přitom okouzlující domov pro rodinu se třemi dětmi? „S pomocí nesmírné píle, chuti a odhodlání, samozřejmě s velkou podporou celé rodiny,“ vysvětluje Julia, která si složitou rekonstrukci vzala na starosti. A jak proměna domu v hesenském městě Fulda dopadla? Uvidíte!
Foto: Anne Catherine Scoffoni


VŠE PRO ŠKOLÁKY

Ještě jsou sice prázdniny, ale i tak není na škodu popřemýšlet, co všechno malému školákovi v září nachystat – na cestu do školy, na psaní úkolů i na odpočinek doma. Poradíme vám, jak vše skloubit po stránce praktické i estetické, nezapomeneme ani na ergonomická pravidla a přidáme spoustu tipů na skvělou školní výbavu.
Foto: Shutterstock

VYSAVAČE PRO RADOST

Aby vám luxování podlahy šlo pěkně od ruky, měli byste mít dokonalý vysavač. Ale jak ho vybrat, když netušíte, co by měl všechno mít a zvládnout? Připravíme pro vás stručný, ale výstižný přehled toho, co je na trhu k mání i který vysavač se hodí na jaké podlahy.
Foto: Electrolux nebo Rowenta

LOŽNICE SNŮ EXISTUJE!

Jde jen o to umět všechno zkombinovat tak, aby se vám v ní dobře nejen spalo, ale i odpočívalo, četlo, rozjímalo… Důležitou roli hrají barvy a přírodní materiály, denní světlo a dostatek čerstvého vzduchu. A samozřejmě kvalitní a příjemné povlečení, to je základ.
Foto: Westwing

DALŠÍ TÉMATA

PASIVNÍ DOMY

GARÁŽOVÁ VRATA

OSVĚTLENÍ V LOŽNICI

VYBÍRÁME VANU

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Pěkné bydlení č. 9/2017 vyjde 25. 8. 2017.