Balíček čistících prostředků do domácnosti pro 6 výherců!

Správná odpověď: uhličitan sodný.

Výherci: Ivana Frouzová z Chebu, Iveta Grieblerová ze Šefranic, Venuše Chomátová z Úval, Sylva Jištová z Kroměříže, Eva Scholzová z Prahy 4 a Robin Svatek z Lednice. Gratulujeme!

Pro usnadnění a zpříjemnění vánočního úklidu jsme pro vás připravili soutěž o balíček skvělých čisticích prostředků do domácnosti. Balíčky s čisticími prostředky poskytla společnost Unilever ČR, spol. s r. o., která nabízí ve více než 190 zemích 11 kategorií obsahujících 400 značek potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči. Její produkty používají každý den dvě miliardy lidí. Společnost Unilever je zavázána k zodpovědnému chování. Věří, že s pomocí 2 miliard svých zákazníků dokáže změnit svět k lepšímu.

 

domestos_soutez

Balíček obsahuje: Cif Brilliance Pink Orchid (1000 ml) , Cif okna a sklo čisticí sprej Citrus (750 ml), Cif koupelna Ultrafast (500 ml) , Cif krém Lila Flower (500 ml) , Domestos 24H PLUS Pine Fresh (750 ml) , Domestos Total Hygiene Ocean Fresh (700 ml) .

 

Soutěžní otázka:

Jaký je chemický název sody na praní?

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Šest z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček čistících prostředků do domácnosti od firmy Unilever.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 29. 11. 2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 30. 11. 2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.unilever.cz

Datum vydání: 22. 11. 2015

Edit: