Soutěž pro dva výherce o výrobky BLEX!

Správná odpověď: polytetrafluorethylen.

Výherci: Marcela Caletková z Kroměříže a Květuš Kmínek z Děčína. Gratulujeme!

Karlovarská společnost BLEX, a.s., založená již v roce 1919, je tradičním výrobcem kuchyňského zboží nejen pro tuzemský trh. V současné době dodává BLEX své výrobky do více než 55 států světa, což přestavuje 80% z celkových tržeb.
Široký sortiment zboží tvoří  59 druhů a 155 typů výrobků, které se uplatní v domácnostech i restauračních a potravinářských provozech.

V naší soutěži můžete získat balíček, který obsahuje pečící fólii NoStick s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem Teflon. Rozměr je 33 x 40 cm. Lze ji přizpůsobit zastřihnutím jakémukoliv tvaru.

Druhým výrobkem je koš na smažení pomfritů, který je vyroben z ocelového pomfritového tkaniva s oky 2×2 mm a používá se ke smažení pomfritů ve fritézách nebo v hrnci.

V balíčku je také sada formiček na cukroví.

Soutěžní otázka:

Jaký je chemický název teflonu?

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček od firmy Blex.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 15. 11. 2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 16. 11. 2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.blex.cz.

Datum vydání: 8. 11. 2015

Edit: