Cutishelp pro tři soutěžící!

Správná odpověď: ze dvou.

Výherci: Diana Kmínková z Odrovic, Miloš Bajgar z Prahy a Martina Křížová z Pohořelic. Gratulujeme!

S KONOPÍM PROTI AKNÉ

cutishelp_leden

CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné. Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.

Součástí kompletní péče jsou také krémy. CutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled.

CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren. Více informaci a kompletní nabídka: www.CutisHelp.com

Soutěžní otázka:

Z kolika produktů se skládá řada Sensi-Base pro suchou a přecitlivělou pokožku?

nápovědu najdete na: www.CutisHelp.com

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček CutisHelp.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 15.1.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 30.1.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.CutisHelp.com

Save

Uložit

Uložit

Datum vydání: 9. 1. 2017

Edit: