5 hlavních předností kuchyně na míru

Pustili jste se aktuálně do realizace novostavby anebo řešíte rekonstrukci komplexnějšího charakteru? Ať už je váš záměr jakýkoli, stoprocentně se budete soustředit i na kuchyni. Ta se řadí mezi ústřední místnosti jakéhokoli interiéru. Není divu, jelikož musí být jednak funkční a jednak také vypadat co možná nejlépe. Chcete-li, aby i vaše kuchyně splňovala zmiňovaná dvě kritéria, rozhodně přestaňte přemýšlet o prefabrikovaném provedení, které je k dispozici za minimální cenu v některém z velkých obchodů, jež jsou součástí nákupního centra. Nechte si sestavit kuchyni na míru. Ostatně v následujících řádcích vám popíšeme 5 hlavních důvodů, jež by vás měly motivovat. Zároveň doporučíme i společnost, jež vám kuchyni navrhne a zkonstruuje dle vašich představ.

1. Prostor přímo na míru

Mačkat se v kuchyni je to nejhorší, co může člověka připravujícího pokrm potkat. To samé platí i o tom, když se trouba nachází daleko od varné desky podobně jako myčka od dřezu. Funkční uspořádání všech spotřebičů je jakousi samozřejmostí. Stejně tak je nezbytné mít v optimální výšce i kuchyňskou pracovní desku. Zapomenout nelze ani na úložný prostor a digestoř. Pokud si necháte kuchyni navrhnout a vyrobit na míru, budete mít jistotu funkčního uspořádání všech komponentů.

2. Neotřelý vzhled

Design kuchyně je nesmírně důležitý. Vždyť při současném trendu jejího propojení s jídelnou a obývacím pokojem je vždy na očích. Že nevíte, jaké barvy volit? Prohlédněte si fotogalerii kuchyně a ihned zjistíte, které odstíny k sobě patří. Navíc si sami budete moci doladit třeba i prostor za pracovní deskou, kam může přijít sklo, obložení anebo klidně i dřevo. Vše se navíc doladí ještě se svítidly, kohoutky či kováním.

3. Vydrží takřka navěky

Tak to si pište! Specialisté na nábytek by se nikdy nepustili do práce s nekvalitním laminem. Optimální volbou jsou značková lamina, případně masivní kuchyně. Získat jistotu, že vydrží takřka navěky, jistě stojí za to.

4. Zapomeňte na nepříjemná překvapení

Víte, kolik lidí si koupilo již hotovou kuchyni a doma se s ní prostě nedomluvili? Spousta. Prefabrikované modely se jen velmi složitě vměstnávají do konkrétního prostoru. Jednak nejsou uzpůsobeny vývody vody, elektřiny a odpadu a jednak tady prostě nábytek nesedí. Jestliže si necháte vyrobit vestavěné skříně a celou kuchyni na míru, s žádným nepříjemným překvapením se nesetkáte. Již na vizualizaci uvidíte, jak vaše kuchyně bude ve finále vypadat, a vše doladíte s odborníky.

5. S důrazem na funkční detaily a spolehlivé spotřebiče

Každé moderní kuchyňské studio se snaží řešit nábytek na míru tak, aby dokonale seděl. Stejně tak montují do nábytku i značkové kování. Třeba společnost JN Interiér sází na spolehlivou a časem prověřenou značku Blum. To samé platí i o spotřebičích, jež je nutné vybírat jak s ohledem na funkce, tak i výdrž.

Obraťte se na profi designéry

Před realizací kuchyně na míru je nezbytné oslovit specialisty. Naším tipem je zmiňovaná společnost JN Interiér, která úspěšně působí na trhu již od roku 2000. Aktuálně nabízí vizualizaci k realizovanému projektu kuchyně zdarma. Samozřejmostí je u ní důraz na maximální kvalitu, funkčnost a detail. V nové kuchyni se zkrátka budete cítit perfektně.

Komerční prezentace

Datum vydání: 19. 12. 2017

Edit: