Balíček obsahující unikátní doplněk stravy Ferrotone ® a ovocné pastilky Rescue ® pro tři výherce!

Tentokrát v naší soutěži můžete vyhrát balíček obsahující unikátní doplněk stravy
Ferrotone ® a ovocné pastilky Rescue ® .

Ferrotone ® je jedinečný přípravek s mimořádně bohatým obsahem železa, pocházející z národního parku Snowdia v severní části Walesu. Jedná se o stoprocentně přírodní produkt, který je velmi šetrný k žaludku a současně udržuje zdravou hladinu železa. Bylo vědecky prokázáno, že jeho jedinečná tekutá forma zajišťuje mimořádně vysokou vstřebatelnost. Balení v sáčcích je velmi praktické i na cesty. Jeden sáček o obsahu 20 ml obsahuje 5 mg železa.

Pastilky Rescue ® obsahují kombinaci originálních pěti Bachových květů, kterým se také říká Krizová esence. Poskytnou první pomoc a podporu ve všech náročných životních situacích, kdy je potřeba znovu najít klid, jako např. zkoušky, pohovory, veřejná vystoupení, lékařská vyšetření nebo strach z létání. Neobsahují cukr, nelze se jimi předávkovat a bez obav je mohou užívat i velmi malé děti. Balení má praktické zavírání „clip-clap“.


Soutěžní otázka:

Jaký je český název rostlinky Taraxacum officinale?

Nápovědu najdete ZDE

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?
Opište kód:

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček obsahující doplněk stravy Ferrotone ® a ovocné pastilky Rescue ®.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 16.6.2024. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Datum vydání: 2. 6. 2024

Edit: