Balíček přípravků Protect Home pro tři výherce!

Správná odpověď: trvalka.

Výherci: Lenka Šcadlenková z Rynholce, Michal Kmínek z Dolních Kounic a Eva Drábková ze Šumperka. Gratulujeme!

Tentokrát v naší soutěži můžete získat balíček přípravků Solabiol a Protect Home, díky nimž vaše rostliny a zahradu nenapadnou škůdci a choroby.

Herbiclean AL o objemu 1 litr

totální přírodní herbicid proti jednoletým i vytrvalým plevelům, řasám i mechům na cestičkách, chodníčcích a terasách působí až osm týdnů. Působit začne už tři hodiny po aplikaci a je odolný vůči dešti. Účinnou látkou jsou přírodní kyseliny na bázi mastných kyselin, běžně se vyskytující v přírodě. Nezanechává rezidua a je čistě ekologický.

Solabiol Afik RTU

přírodní insekticidní přípravek o objemu 750 ml vyhubí mšice, roztoče, svilušky, puklice, štítenky a další hmyz ničící vaše růže, okrasné rostliny a zeleninu. Jde o přípravek, který vytváří lepivý povlak na povrchu rostlin, kterým neškodí, ale škůdce zahubí. Účinkuje rychle a je okamžitě připraven k použití. Bez ochranné lhůty proto zeleninu můžete sklízet průběžně.

Protect Home granulovaná nástraha na mravence 140g

ochrání váš rodinný dům, byt či chatu před mravencem černým, ale i dalšími druhy přilézajícími zvenku. Použít jej můžete na balkonech, terasách, příjezdových cestách, chodnících i pěšinách. Dávkuje se 10 gramů na metr čtvereční plochy nebo na jedno hnízdo, kde mravenci žijí. Obsahuje hořké činidlo benzoesandenatonium, které zabrání požití člověkem nebo domácími mazlíčky


Soutěžní otázka:

Co je božskokvět?

Nápovědu najdete na:    www.floranazahrade.cz/vysadte-si-bozskokvet

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?
Opište kód:

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček přípravků Solabiol a Protect Home.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5.6..2022. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Datum vydání: 22. 5. 2022

Edit: