Balíček SANYTOL pro pět soutěžících!

Správná odpověď: bílé i barevné prádlo.

Výherci: Kateřina Holomková z Brna, Václav Hradílek z Jeseníku, Petra Čejková z Příbrami, Majka Dřístová z Chabařovic a Eva Rýmarová ze Šumperka. Gratulujeme!

Na první polovinu září jsme si pro vás připravili soutěž o produkty značky SANYTOL. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a můžete soutěžit o pět balíčků v hodnotě 500 Kč. Balíčky obsahují produkty pro boj s nečistotami a mikroorganismy při péči o prádlo a bytový textil. Pokud odpovíte správně a budete vylosováni, můžete se těšit na praktické pomocníky SANYTOL.

Balíček obsahuje:

Dezinfekci na prádlo – ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil, textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty, ložní prádlo apod. Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Dezinfekce na prádlo Sanytol je vhodná jak pro ruční praní, tak pro praní v pračce, kterou zároveň také dezinfikuje. Je, hypoalergenní a neobsahuje chlór.

Dezinfekční osvěžovač vzduchu, povrchů a textilií s mátovou vůní – absorbuje a ničí pachy tím, že odstraňuje jejich příčinu (mikroby). Působí na vzduch, povrchy a bytové textilie. Nezanechává skvrny, k textiliím je šetrný. Zahubí 99,9 % bakterií, plísní a virů, a navíc příjemně provoní celou domácnost mátovou vůní.

Dezinfekční univerzální čistič ve spreji s vůní eukalyptu – víceúčelový dezinfekční sprej účinný pro WC, odpadkové koše, nádoby na domovní odpad, zvířecí záchody, mikrovlnné trouby, pracovní plochy, ledničky, textil, koberce, rohože, atd. Neobsahuje chlór a nezanechává skvrny. Krom toho, že zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní, provoní celý prostor svěžím eukalyptem.

Dezinfekční univerzální čistič na podlahy a plochy – Citrón – univerzální přípravek, který se hodí na všechny druhy povrchů – podlahy, koupelny pracovní plochy aj. Likviduje bakterie, mikroby a viry a jeho citronová vůně dokonale osvěží celý byt. Neobsahuje chlór a nezanechává skvrny.

Soutěžní otázka:

Na co je určená dezinfekce na prádlo SANYTOL?

Nápovědu najdete na:www.sanytol.cz


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Pět z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, dostanou balíček Sabytol.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 17.9.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 18.9.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.sanytol.cz

 

Uložit

Datum vydání: 3. 9. 2017

Edit: