Balíček Sanytol pro tři výherce!

Správná odpověď: koňakem.

Výherci: Anna Wurzová z Veselí nad Lužnicí, Eva Zítková z Broumova a Petr Ťoupal z Opařan. Gratulujeme!

Sanytol pomáhá předcházet infekcím tím, že zastaví růst bakterií, viru a plísní, které způsobují mnoho nemocí (bronchiolitis, gastroenteritida,…). SANYTOL dezinfekce UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ 2v1 čistí a zároveň dezinfikuje plochy v domácnosti. Lze jej použít i pouze jako dezinfekci již čistých ploch. Je ideální na všechny místnosti v domě – kuchyně, koupelny, pokoje; a také předměty – kliky, telefony, odpadkové koše,…

Prachový roztoč (Dermatophogoide pteronyssinus) je jednou z hlavních příčin alergií, obzvláště v dýchacích cestách (rýma, astma, noční kašel, atopický ekzém, atd.). Ačkoliv jsou aktivní po celý rok, přítomnost těchto roztočů je nejvýraznější na jaře a na podzim. SANYTOL PROTI ROZTOČŮM odstraňuje z postele 100% roztočů a štěnic, jejich rozmnožování a dezinfikuje prostředí domácnosti.

sanytol_spreje

Oba tyto výrobky můžete získat tento týden v naší soutěži.

Soutěžní otázka:

Jakým alkoholem se konzervuje esence z květů?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/kvety-pro-zdravi

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček Sanytol s výše uvedenými výrobky.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.5. 2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 9.5. 2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.sanytol.cz.

Datum vydání: 24. 4. 2016

Edit: