Balíček tyčinek Fit pro tři výherce!

Správná odpověď: neobsahuje přidané cukry atuky.

Výherci: Josef Svatoš z Koutu na Šumavě, Libuše Havlová ze Sychrova a Oliver Musil z Hořic. Gratulujeme!

FIT SVAČINKA PRO JARO PLNÉ ENERGIE – ZASOUTĚŽTE SI O MIX ČESKÝCH TYČINEK FIT!

Jaro je období rozpuku, nových nadějí a očekávání. Nejinak je tomu také letos, i když vše ovlivňují i jiné aspekty spjaté s aktuální situací. Práce ale nepočká – zahrada po zimě vyžaduje zevrubnou péči, čeká nás velký jarní úklid, mytí oken, uklízení skříní… pokračovat bychom mohli do nekonečna. Může se stát, že vás při těchto aktivitách  přepadne únava, hlad nebo chuť na malou vzpruhu.

Vaše problémy vyřeší česká tyčinka Fit SMOOTHIE. Díky praktickému balení jí můžete mít vždy snadno po ruce nebo v kapse. Nezdrží vás od práce, ale dokáže vás zasytit a vybavit postupně se uvolňující energií. Tato kvalitní a vyvážená svačinka má vysoký podíl vlákniny, která blahodárně prospívá našemu organismu.

Tyčinka je bohatým ovocno-zeleninovým elixírem s výbornou chutí. Je přirozeně bezlepková a překvapí vás zajímavými příchutěmi, které kombinují například červenou řepu s černým rybízem, jahodu s rebarborou nebo karotku s jablkem. Úplnou novinkou je příchuť s lískovými oříšky, kousky čokolády, kofeinem a extraktem ze zeleného čaje, která vás nakopne, když to opravdu potřebujete.

O Fit SMOOTHIE i další zdravé pochoutky si můžete zahrát v jarní soutěži. Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku a mít tu správnou dávku štěstí při slosování.

 

Soutěžní otázka:

Co patří k přednostem tyčinky Fit Smoothie?

Nápovědu najdete na:   www.tycinkafit.cz

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?
Opište kód:

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček tyčinek Fit.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.5.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na:  www.tycinkafit.cz

 

Datum vydání: 25. 4. 2021

Edit: