Co vzkazuje milánský Salon nábytku?

4

Kožené sofa Duccio má základnu z mosazi a dýhy, pohovka se na ni může umístit i opačně podle potřeby. Knihovna Niccolo má mosazné zarážky a kvalitní dýhu. Moderní luxus v podání značky Gherardini Home.

Největší mezinárodní nábytkový veletrh se blíží a první signály, které přicházejí do redakce v podobě obrázků od různých značek, lehce naznačují. Co nám chtějí říci?

Že čím rafinovanější a oblejší čalounění, tím víc přímých pravoúhlých konstrukcí? Že čím víc současných materiálů, tím víc vzpomínek na dávné tvary? Že elegantní šedá neustupuje a že barva není vyloučená? Uvidíme od 8. dubna na výstavišti Rho. Teď si zatím prohlédněte, co také tam budou známé značky vystavovat, a zahrajte si svoji vlastní hru: Co vidíte, co vám vzkazují?

10

Zlaté ptáčky v kleci nabídne Casamania.

1

Důmyslná stojací mosazná lampa z trubek bude nabízena v zářivě zlaté, matně zlaté, a také s bronzovým povrchem. Výška 180 cm, průměr 55 cm. Samuele Mazza

2

Pohovka April je výrazná, její tvary narušují klasickou formu, u prozaických pohovek běžnou, má sošnou eleganci. Zakřivení má podporovat správné držení těla. Kolekce obsahuje židle, křesla, tři sedací soupravy, pohovky, rohové sestavy, důraz je kladen na výběr tkanin a kombinaci barev. Design sir Kenneth Grange a Jack Smith, Modus

3

Sofa Hollywood, AltamodaSofa Hollywood, Altamoda

5

Značka Busnelli vystavila už v Kolíně nad Rýnem pohovku

6

Lakovaný rám a lehce zavěšené polstrované čelo, to je postel Dale Italia.

7

Postel Fusion kombinuje kov a měkkost, rám je lakovaný a polstrované čelo rafi nované. Návrh Antony Ducré

8

Křesílko Gotham, konstrukce MDF je potažena bronzem v zrcadlovém lesku, bude i v černém matu. Samuele Mazza

9

Stěna Elettra se stříbrnou fólií, Cantiero

Datum vydání: 20. 6. 2015

Edit: