Inspirace pro malé koupelny

I mini koupelna si zaslouží plnohodnotné zařízení, ale jak si s tím poradit? Přinášíme hned několik tipů na skříňky i sanitu, které ušetří cenné centimetry a ještě u toho nadělají hodně parády!

závěsné skříňky z řady SOLO v útulném dubovém dřevodekoru

Jak si vybrat?

„Dobré je se nejprve porozhlédnout po konkrétním nábytku a volit přitom skříňky pod umyvadlo s menší hloubkou, které nezabírají tolik volného prostoru a vejdou se například i do úzkých prostor toalet. Zároveň by ale měly skrýt potřebné drobnosti a nic neslevovat ze svého vzhledu,“ uvádí Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Mini sluší každé

lakované skříňky z řady DOOR v bílém vysokém lesku a s umyvadlem Mini

Pro tyto případy jsou tady řady koupelnového nábytku SOLO, DOOR či GO, které jsou přímo určené pro malé koupelny, a proto disponují neuvěřitelně praktickými, rozměrově malými umyvadly se skříňkou, které se společně pyšní celkovou hloubkou nepřesahující 38 cm a šířkami od 50 do 60 cm. U dveřové řady DOOR vás potěší dokonce skříňka s umyvadlem Q s hloubkou pouhých 26 cm. Tu oceníte také u závěsné skříně z této řady, která i přes malé rozměry hravě přidá ještě nějaký ten úložný prostor navíc!

A co na to design?

umyvadlová skříňka z řady GO v provedení Lava

Že je umyvadlová skříňka malá neznamená, že nemůže být designovou dominantou… „I u nábytku pro malé koupelny je na výběr celá řada dekorů a lesklých i matných barevných provedení, nebo dokonce až dvě stě odstínů lakování dle vzorníku RAL. Nábytek z řady GO či SOLO navíc můžete zahalit i do některého z elegantních realistických dřevodekorů,“ dodává Ing. Petr Blažek.

TIP: Když pomůže PROJECT

Máte zároveň ve svém domě více menších koupelen, nebo vás dokonce čeká rekonstrukce penzionu či hotelu a nechce se vám vybírat pro každou koupelnu zvlášť jiný nábytek? Pak se porozhlédněte po univerzálním nábytku z nových kolekcí PROJECT či PROJECT BENEFIT, navrženém tak, aby zapadl téměř do každé koupelny. Také proto je v současnosti dostupný ve dvou nejběžnějších rozměrech 60 a 70 cm, se dvěma asymetrickými zásuvkami a nekonfliktními minimalistickými rysy a prvky.

 

umyvadlová skříňka PROJECT v novinkovém dekoru Galaxy s umyvadlem Grohe Essence

umyvadlová skříňka PROJECT Benefit s umyvadlem Q

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Značková prodejna Dřevojas

T. G. Masaryka 46/22, 568 02 Svitavy
+420 461 653 937, www.drevojas.cz

Komerční prezentace

Datum vydání: 13. 10. 2020

Edit: