Jak vybrat venkovní dlažbu na zahradu?

Pokud se pouštíte do rekonstrukce zahrady, potažmo celého exteriéru rodinného domu, zaměřte se kromě jiného i na chodníky a zpevněné plochy. V současné době existuje celá řada možností, přičemž každá má své přednosti, ale i úskalí. V následujících řádcích se zaměříme na venkovní dlažbu, která vám vydrží spoustu let.


V první řadě záleží na tom, jestli plánujete vydláždit terasu, příjezdovou cestu, chodník nebo třeba stání pro osobní automobil. Ve všech případech vám vyhoví jednoznačně zámková dlažba s rychlou a poměrně snadnou realizací.

Zohledněte celkový styl nemovitosti

Jestliže máte ultramoderní rodinný dům, potom rustikální dlažba není to pravé ořechové. Stejně tak tradiční stavba z červených cihel by v kombinaci s elegantní břidlicovou dlažbou vypadala zvláštně. Velice důležité je najít rovnováhu.

Vzhledem k tomu, že dlažba může být poměrně velkou investicí, je potřeba si ujasnit rozpočet, než učiníte konečné rozhodnutí.

Co říkáte na natural dlažbu?

Působivou alternativou je natural dlažba, která představuje náhradu za přírodní dřevěné či kamenné materiály. Dlažba je mrazuvzdorná a od originálu je design takřka nerozeznatelný. Dále vás nadchne trvanlivost a nenáročnost na údržbu, což se třeba o dřevě jako takovém říct rozhodně nedá. Natural dlažba je výsledkem moderních technologií, přičemž při výrobě byl kladen důraz na kvalitu a přirozený vzhled.

Pokud hledáte dodavatele venkovní dlažby, podívejte se do nabídky společnosti PRESBETON, která na tuzemském trhu působí dlouhá léta. V nabídce má dlažby, zdicí prvky, schody, obrubníky, žlaby, palisády, zahradní stěny, ale třeba i bazénové lemy, mobiliář či dílce pro studny. Sortiment je poměrně široký. Stačí si jen vybrat. Obrátit se můžete na PRESBETON i v okamžiku, kdy hledáte skate prvky.

 

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 29. 3. 2022

Edit: