Kniha Květinové vazby pro tři výherce!

Správná odpověď: vítr a voda.

Výherci: Markéta Kašpárková z Českých Budějovic, Lenka Kovandová z Benátek nad Jizerou a Eduard Hlavatý z Prahy. Gratulujeme!

Tento týden soutěžíme o knihu Pauly Pryke: Květinové vazby, která je oslavou krásy květinových dekorací. Krok za krokem poradíme, jak na to, takže vaše dílo nebude k rozeznání od práce zkušených floristů.

kvetinove_vazby

Když Paula Pryke před pětadvaceti lety otevřela své květinové studio, byla už pravou mistryní svého oboru, proslavenou citem pro barvy a neobvyklé, inspirativní nápady. Tohle všechno jí zajistilo místo na špičce, kde setrvává dodnes.

V téhle knížce naleznete množství ukázek její práce, takže se nejen potěšíte pohledem na krásu kytic, ale současně se můžete přímo u ní učit a vyrábět podle jejího vzoru právě tak úžasné dekorace.

Na každé stránce objevíte něco nového, okouzlující palety barev, tvarů a sestav. Naučíte se kombinovat odstíny a barvy tak, aby působily co nejkrásněji, a dozvíte se, jak si počínat, aby vaše kytice byly skutečnými klenoty. Přitom si můžete vybrat, zda dáte přednost tradiční podobě, nebo zvolíte něco novějšího až supermoderního, jestli si vyrobíte malou kytičku pro všední den, nebo velkou výzdobu pro slavnostní příležitost. Potřebujete kytici na svatbu, k narozeninám, na vánoční stůl, jako dárek hostitelce? Žádný problém – to všechno tady naleznete.

V praktické části na vás totiž čeká 24 návrhů, podle nichž můžete vyrobit své vlastní dílo. Podrobný a srozumitelný návod pomůže i těm docela nezkušeným a udělá z nich zručné floristy. Začít můžeme tím jednodušším – prostými pěknými kytičkami – a pokračovat až k nevídaným kreacím a kombinacím.

Zkrátka – zkuste to s květinami a rozkvetete!

Soutěžní otázka:

Feng - šuej je učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Co znamená feng - šuej v češtině?

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Květinové vazby od nakladatelství Metafora..

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 17.1. 2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 18.1. 2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.metafora.cz.

Edit: