Kniha Mini dobroty k čaji pro tři soutěžící!

Správná odpověď: vestavné.

Výherci: Markéta Kašpárková z Českých Budějovic,  Markéta Krobothová z Příbora a Jana Metlíková z Dubu nad Moravou. Gratulujeme!

Malé pochoutky, které zpříjemní každý šálek čaje…

 

Jemně provoněný čaj v kruhu přátel nebo rodiny přímo volá po nějaké dobrotě k zakousnutí. A tak vám jich nabízíme rovných čtyřicet.

Čtyři desítky lahodných sladkostí, které potěší i ty nejmlsnější jazýčky, a ozdobí prostřený stůl. Určitě neodoláte křehkým mandlovým placičkám, brioškám se slaným karamelem, sušenkám plněným citronovým krémem, sněhovým pusinkám s růžemi, minikoláčkům i ostatním lákavým pochoutkám. Musíte je vyzkoušet všechny! Výborně se hodí k různým typům čajů, lehkým, silným, květovým i ovocným.

 A abyste nemuseli dlouho tápat, který čaj si uvařit, ke každému receptu jsme pro vás vybrali ten pravý. Kniha dává zakusit dokonalou a bezchybnou symfonii chutí.

Soutěžní otázka:

Jaké spotřebiče používá převážná většina českých domácností - vestavné nebo volně stojící?

Nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/vestavne-nebo-volne-stojici-spotrebice


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu Mystický léčitel – Léčivá síla ovoce a zeleniny.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 23.7.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 31.7.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Více informací o partnerovi soutěže: www.metafora.cz

Uložit

Datum vydání: 16. 7. 2017

Edit: