Kniha RAW živá strava pro dva výherce!

Správná odpověď: všem dívkám a chlapcům ve věku od 11 do dovršení 15 let.

Výherci: Jarmila Svobodová z Bukoviny a Jan Zuska v Liberce. Gratulujeme!

Tentokrát v naší soutěži můžete získat knihu RAW živá strava – recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii z nakladatelství Alpress.


RAW ŽIVÁ STRAVA – RECEPTY PRO ZDRAVÍ, VITALITU A ŠTÍHLOU LINII
Syrová strava, živá strava neboli raw food či vitariánství je způsob stravování, jehož základ spočívá v co nejšetrnější úpravě potravin, aby se v jídle i pití zachovalo maximum vitamínů, minerálů, enzymů a dalších důležitých látek. Autorka knihy AITKEN LYNELLE SCOTT nabízí informace, rady, tipy a hlavně recepty na to, jak připravit bez vaření chutné pokrmy, třeba i příjemně teplé.


Jaké skupině „náctiletých“ je od začátku ledna 2024  očkování proti lidskému papilomaviru (HPV) plně hrazeno z veřejného zdravotního pojištění?

Nápovědu najdete ZDE

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?
Opište kód:

Dva z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu RAW živá strava – recepty pro zdraví, vitalitu a štíhlou linii z nakladatelství Alpress.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 25.2.2024. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Datum vydání: 11. 2. 2024

Edit: