Lahev s vyluhováním myDRINK 0,7 l pro tři výherce!

Správná odpověď: 10%.

Výherci: Kateřina Maryšková z Hrádku nad Nisou, Jaroslava Neumannová z Liberce a Radomír Helis ze Vsetína. Gratulujeme!

Chcete si chystat osvěžující domácí nápoje ochucené čerstvou sklizní ze zahrádky? Vyhrajte lahev s vyluhováním v naší soutěži.

Nadělte si vynikající lahev myDRINK se sítkem, důmyslně sestrojeným jak pro vyluhování ovoce, zeleniny a bylinek, tak pro ochlazení nápoje ledovými kostkami. Lahev z prvotřídního odolného plastu snese i teplejší nápoje (maximálně 70 °C), a protože ji v Tescomě opatřili kvalitním uzávěrem se silikonovým těsněním, nemusíte se bát, že by vám nápoj vytekl. Odšroubovat a sejmout se dá také celé hrdlo lahve, což umožňuje snadné plnění sítka i lahve, a v neposlední řadě i pohodlné čištění. Vhodné do myčky, uzávěr s poutkem v myčce nemyjte. Vyluhovací sítko má víčko, díky kterému vyluhované kousky ovoce, zeleniny, bylinek nebo tající ledové kostky zůstávají během pití v sítku uvnitř lahve, a nehrozí tak jejich spolknutí ani vdechnutí. Lahev se prodává za 349 Kč, k dostání v modré a zelené barvě. Potěší tříletá záruka. Více na www.eshop.tescoma.cz nebo v Prodejních centrech Tescoma.


Soutěžní otázka:

Kolik procent světové populace se potýká s cukrovkou?

Nápovědu najdete ZDE

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ
Chcete dostávat informace o dalších soutěžích, produktech a službách vydavatele?
Opište kód:

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají lahev s vyluhováním myDRINK 0,7 l.

Pravidla soutěží a ochrany osobních dat:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 17.12.2023. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Datum vydání: 3. 12. 2023

Edit: