LOREMA Wellness profesionální wellness zařízení

LOREMA Wellness s.r.o. (dříve Sapho Hydro&Air] jako jediný a nejstarší český výrobce (jeho historie sahá až od roku 1995) rozšířil původní výrobu hydromasážních van a komponentů o sortiment produktů speciálně navržených pro soukromé a profesionální wellness zařízení.

Domаcí wellness

V současné době realizuje a dodává kompletní wellness provozy jako subdodávku nebo na klíč, nabízí odborné poradenství včetně projekčního poradenství a nadstandardní uživatelské úpravy a výrobky na zakázku dle specifikace zákazníka.

Obraťte se na nás a my Vám poradíme a navrhneme nejlepší řešení!

Interiér finské sauny s lavicemi a kamny

Vypracujeme Vám návrh na nové wellness nebo modernizaci a rekonstrukci již zastaralého provozu. Budeme s Vámi konzultovat a řešit možnosti technické, designové, finanční i provozně ekonomickou náročnost celého projektu.

Luxusní mozaiková hydromasаžní vana

Domácí a rodinné wellness

Popularita a návštěvnost těchto zařízení stále stoupá a proto dnes mnoho lidí dává přednost domácímu wellness, zcela podle svých představ a finančních možností. Žádné zbytečné náklady na úpravu – snadná a prostorově nenáročná instalace s využitím stávajících ploch Vašeho interiéru.

Nerez bazének

Turecká parní lázeň

Spojte prvky jako je voda, barva, vůně a zvuk k vytvoření momentu skutečné pohody a dopřejte si relaxaci v parní lázni umocněnou barevnou terapii a aromaterapii s hudbou dle vlastního výběru. Rádi Vám poradíme s technickými detaily.

Turecké parní lаzně

Firma Lorema Wellness Vám nabízí řadu parních generátorů, díky kterým si můžete vychutnat parní lázeň v soukromí Vašeho domova i s dětmi.
Parní vyvíječ může být nainstalován do jakékoliv sauny či místnosti, která bude sloužit jako parní sauna. Instalace parního vyvíječe je velmi jednoduchá, proto si můžete parní místnost zřídit zcela sami. Parní vyvíječ dodáváme se všemi komponenty potřebnými pro jeho instalaci. A nejen to. Zároveň si můžete vybrat i vybavení parních saun. Na míru vyrobené skleněné dveře a sedáky nebo lavice včetně obložení (např. skleněnou mozaikou Ezarri), různé druhy osvětlení, audio zařízení, dávkovače aroma, soli.

Pro majitele menší koupelny jsme vyvinuli zcela nový elegantní parní panel, který oproti standardním panelům nabízí parní lázeň, vodní terapii ale i emocionální barevnou sprchu.

parní sprchový panel s RGB LED osvětlením

HAMMAM – očistný rituál těla i duše – tradiční parní lázeň orientálního typu s vyhřívaným stolem pro pěnové masáže. Díky použití pěny je celá masáž maximálně příjemná a účinná. Vysoká vlhkost vzduchu a teplota během celé procedury poskytne příjemné uvolnění ztuhlých svalů a zklidnění všem částem unaveného těla.

Vychutnejte si pěnovou masáž v kruhu přátel a nabijte Váš vyčerpaný organismus novou energií!

Hamam

Infrasauny, standardní finské sauny a atypické exklusivní prosklené finské sauny vyráběné na míru

Pro příznivce saunování v suchém vzduchu o teplotě 80-100°C nabízíme klasické finské sauny v typové řadě FS, což jsou samonosné stavebnicové konstrukce. Sauny jsou vyrobeny ze severského smrku, z kvalitního 4 cm profilu, lavice a opěrky z olše nebo lípy. Čelní vstup možno variabilně umístit vlevo, vpravo nebo doprostřed. Pro nestandardní zástavbu nabízíme i atypické provedení. Kamna jsou dvouplášťová finská.

Ochlazovací bazének

Zastavte se na chvíli a dopřejte si příjemnou relaxaci v sauně a následné osvěžení v ochlazovacím bazénku, který Vám pomůžeme vybrat nebo navrhnout.

Po staletí známá forma relaxace při pocení v horkém ovzduší “klasické” sauny získala nový rozměr v podobě infračerveného tepla, které má výrazný léčebný účinek.
Při této formě saunování se prohřívá nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně. Dochází k rychlejšímu prohřátí těla a nástupu intenzivního pocení , což umožňuje použití sauny i lidem, kteří si intenzitu tepla klasické sauny (kolem 100°C) nemohou ze zdravotních důvodů dovolit.

Prosklená infrasauna

Infrasaunu nemusíte speciálně stavět ani pro ni nemusíte mít oddělenou místnost, nejmenší kabinka vystačí i s místem o málo větším než 1m2. Zařízení se dá zapojit do obyčejné zásuvky s běžným napětím 220 V.

Hydroterapeutické systémy

jsou stále žádanějším doplňkem vany nebo bazénku . Jejich terapeutické a relaxační účinky oceňuje čím dále tím více lidí. Oslovují nejen ty, kdo uvažují či realizují výstavbu nových bytů či rodinných domků, ale i uživatele, kteří zvažují jejich rekonstrukci. Vyrábíme na zakázku všechny typy hydroterapie – whirlpool (vodní masáž), airpool (vzduchová masáž) a combipool ( kombinace obou systémů) od finančně méně náročných až po nejluxusnější provedení. 

Dopřejte si kvalitní masáž, kterou Vám poskytne každý hydromasážní systém naší firmy.

Ukázka wellness (2)

Hydromasážní vany 

Nabízíme Vám hydromasážní systémy naší výroby (STANDARD, PROFI, LUX, PUBLIC) nejen do jakékoliv nekovové vany pro domácí, veřejné i profesionální použití s až doživotní zárukou na trhu a dopravou po celé ČR zdarma, ale i luxusní mozaikové hydromasážní vany s tvarem a velikostí definovanou zákazníkem.

Pro Vaše tělo jen to nejlepší!

Stačí pouze zvolit tvar a velikost vany dle Vašich potřeb, vybrat hydromasážní systém nejlépe odpovídající Vašim nárokům a určit doplňky vyhovující Vašim představám.

Hydromasážní vana

Masážní bazény

pro radost z pohybu a ke zvýšení fyzické kondice

Dodáváme 3 standardní typy whirlpoolů splňující požadavky pro veřejné i domácí použití.

Jednotlivé typy mají takřka identickou technologii, která se liší pouze způsobem umístění a napojení na daný typ, ale hlavní rozdíl je materiál skeletu.

Zapojte svoji fantazii – každý bazének lze upravit dle návrhu zákazníka a projekt tak dostane jedinečný charakter svého majitele.

Zděný masážní bazének

U zděného whirlpoolu a ochlazovacího bazénku lze vytvořit takřka jakýkoliv rozměr a tvar, ergonomické sedáky nebo lůžko bez tvarového omezení, obklad z mozaiky nabízí takřka neomezené možnosti barev a kombinací včetně tvorby reliéfních vzorů.

Nerezový whirlpool je výborným řešením pro hotely, wellness i rodinné domy. Lze vytvořit takřka jakýkoliv rozměr, tvar je omezen na základní geometrii, barva je dána materiálem, nerezová ocel zaručuje velmi vysokou životnost.

Pro samonosný akrylátový skelet se sklolaminátovým nástřikem pro domácí použití jsme vyvinuli novou variantu hydromasážních systémů s řídící elektronikou a ovládáním pomocí nerezových piezoelektrických tlačítek s možností barevného podsvícení. Dokážeme vyhovět takřka každému technickému požadavku, zaručujeme vysokou kvalitu, dlouhou užitnou hodnotu a rychlý servis.

Ukázka wellness

Masážní bazénky serie PUBLIC pro samonosný akrylátový skelet se sklolaminátovým nástřikem pro veřejné použití jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly náročné podmínky plynoucí z veřejného provozu. Formou jsou dané rozměry i tvar, technologii lze z velké části předinstalovat již při výrobě (celý systém je plně modulární, tedy jeho jednotlivé prvky lze volit přesně dle specifických požadavků zákazníka). Díky naší dlouholeté zkušenosti s výrobou komponentů pro hydromasážní systémy dokážeme vyhovět takřka každému technickému požadavku vč. změn v ovládání-softwaru, spínání, typu a počtu komponentů (např. trysek, dmychadel, čerpadel atd.), bezobslužném provozu s žetonovacím automatem popř. automatickým spouštěním pomocí senzorů atd.

Ponořte se do hluboké lázně a vychutnejte si koupel.

Tepidária neboli temperované odpočívárny slouží k odpočinku a relaxaci po sportovních aktivitách nebo pro prohřátí před masáží apod. Vyhřívané sedáky a lavice, které jsou velmi atraktivní součástí wellness provozů, jsou stále více používány i pro soukromé využití . Jsou vyráběny na zakázku dle rozměrových požadavků zákazníka i když nabízíme i standardní provedení. K obložení je používána skleněná mozaika Ezarri , která dává možnost takřka neomezeného výběru barev , barevných odstínů a jejich kombinací. Vyznačuje se vysokým leskem materiálu, svou schopností přizpůsobit se zaobleným povrchům a je vhodná do prostorů s vysokou vlhkostí.

sedaky

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 13. 5. 2016

Edit: