Máte rádi pizzu? Pak je tato soutěž právě pro vás!

Správná odpověď: 5.

Výherci: Pavlína Soukupová z Oleška, Radek Bulhar z Kadaně, Michal Spěvák z Dvora Králové, Romana Holemá z Kralup nad Vltavou a Lenka Sedmiková z Olomouce. Gratulujeme!

Ve hře je 5 balíčků za 680 Kč od Dr.Oetkera, ve kterých najdete originální talíř na pizzu, plech na pizzu a zástěru.

Pizza se dá připravit na nekonečně mnoho způsobů. Nejjednodušší a nejrychlejší je koupit si ji mraženou a připravit doma v troubě. Ochutnejte dvě novinky: Guseppe Crème Fromage pizzu s výraznou chutí ve francouzském stylu a pizzu Guseppe Chicken Curry s exotickou chutí v thajském stylu. Guseppe Dr.Oetker je bohatě obložená pizza na vyšším křupavém těstě. Těsto je zvenku krásně křupavé a uvnitř nadýchané.

Originalita chuti pizzy Guseppe Crème Fromage spočívá v lahodném spojení aromatických a přitom jemně krémových sýrů, šunky, tří druhů cibule a černého pepře s medovo-hořčičnou omáčkou.

Guseppe Chicken Curry je pizza s kuřecím masem v masala kari koření obohacená zázvorem, kokosovým mlékem, paprikou, česnekem a chilli.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na: www.oetker.cz.


Soutěžní otázka:

V kolika variantách vyrábí Dr.Oetker pizzu Guseppe?

Nápovědu najdete na: www.oetker.cz


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Pět z vás, kteří odpoví správně na naši otázku, získají balíček od Dr.Oetkera.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 14.1.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 20.1.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.oetker.cz

Datum vydání: 7. 1. 2018

Edit: