Perly designu, novinky i poctivá tradice na veletrhu FOR INTERIOR

Mezinárodní veletrh nábytku, interiérů i bytových doplňků FOR INTERIOR již pojedenácté představí přehledný průřez oborem. Pro odborníky i laickou veřejnost ukáže ve dnech 21. až 24. března 2019 trendy, ale i klasiku, chybět nebude ani bohatý doprovodný program a to nejlepší ze světa designu. Tuzemští i zahraniční vystavovatelé se představí v halách PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Bio nebo rostoucí nábytek i produkty klasické řemeslné tvorby, trendy pro rok 2019 nebo exkluzivní ochutnávka designu těch nejlepších architektů, nábytkářů, interiérových návrhářů nebo tvůrců bytových doplňků – to bude největší veletrh svého druhu FOR INTERIOR. Více než tři stovky vystavovatelů napříč evropskými zeměmi se sejdou v pěti halách PVA EXPO PRAHA. Tam spolu se souběžnými akcemi FOR HABITAT, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER, SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY představí návštěvníkům nejkomplexnější pohled do oblasti bydlení pro nadcházející sezónu.

Vyladit domov i kancelář

Kromě největší přehlídky nábytku v Česku bude pro návštěvníky upořádán také bohatý doprovodný program, který nabídne inspirativní přednášky, workshopy i semináře za účasti významných odborníků z oboru architektury a designu. Rady profesionálů ale budou k dispozici i návštěvníkům z řad laické veřejnosti, kteří plánují zvelebovat nebo modernizovat.

Mezi vystavovateli nebudou chybět renomované a tradiční značky, které poradí, jak si počínat s výběrem pro prostředí domova, ale například i v pracovních prostorách. Inspiraci a novinky přinesou také výrobci zaměřující se třeba na spánkové zóny nebo nábytek pro ty nejmenší. Součástí výstavy bude i velké množství expozic zaměřených na interiérový design a bytové doplňky, které dokáží proměnit životní prostor v dokonalou relaxační, praktickou i reprezentativní zónu.

Mezinárodní veletrh FOR INTERIOR představí také pestrou paletu tradičních i nejnovějších materiálů, z nichž čeští i světoví výrobci své produkty v oblasti nábytkářství v současnosti vyrábějí. Nebudou chybět rady a inspirace pro milovníky klasiky, ale také pro vyznavače zdravého životního stylu. Uspokojena bude také poptávka po produktech podporujících zdraví, ať již z pohledu pohybového aparátu, materiálů pro alergiky nebo těch výrobků, které pozitivně ovlivňují psychickou kondici.

Více informací najdete na: www.forinterior.cz.

Komerční prezentace

Datum vydání: 9. 3. 2019

Edit: