Pevná, ale lehká. SYNUS, nová střešní krytina značky Terran

Nová střešní krytina z produktové řady Terran si vás získá nejen svým moderním tvarem, ale i nízkou hmotností. Synus tak představuje ideální řešení při rekonstrukcích střech, ale může se stát i pýchou vaší novostavby.

Pokud uvažujte o stavbě rodinného domu nebo se ho po letech konečně chystáte rekonstruovat, výběr vhodné střešní krytiny je jedním z rozhodnutí, které vás v blízké budoucnosti čeká. Ověřenou a oblíbenou alternativou je betonová střešní krytina, která vyniká svou pevností, dlouhou životností, barevnou stálostí, elegancí i poskytovanými zárukami. 

_MG_0549
Jedinečný vlnitý profil

V portfoliu značky Terran aktuálně najdete pozoruhodnou novinku v podobě střešní krytiny Synus, která může představovat ideální řešení i na vaši střechu. Vedle klasické či moderní střešní krytiny se tak v nabídce objevuje krytina s jedinečným vlnitým profilem, který svým tvarem věrně kopíruje sinusoidu. Příčný zvlněný profil však není zajímavý jen po vizuální stránce, hlavní deviza nové střešní krytiny spočívá zejména v její opravdu vysoké pevnosti a z toho vyplývající mimořádné životnosti.

Kvalitní materiály, výjimečné vlastnosti

Střešní krytina Synus se vyrábí z vysoce kvalitního barveného betonu s dvojnásobnou povrchovou úpravou. Patří do kategorie krytin, jejichž povrch se upravuje najpoužívanejšími a nejověřenějšími nástřiky. Synus tak disponuje nejen vysokou pevností, ale i dobrou rezistencí, barevnou stálostí a také na pohled atraktivním hladkým provedením.  

_MG_0559
Lehká, ale mimořádně odolná

Synus zaujme i svou nízkou hmotností. Střešní krytina patří k nejlehčím v portfoliu značky, přičemž hmotnost jedné tašky je asi 4 kg. Představuje proto ideální volbu v případě rekonstrukcí starších domů, kde se například nepočítá s výměnou krovu. Zajímavá však bezpochyby je i v případě novostaveb. Díky svému elegantnímu tvaru a dvěma módním barevným provedením se uplatní prakticky na každé střeše.
Nízká hmotnost střešní krytiny je vítaným parametrem. Synus je mimořádně odolný proti jakýmkoli povětrnostním výkyvům – odolá tuhým mrazům i silné vichřici. Důležité je správné nadimenzování střechy, díky kterému zvládne střešní krytina vysoké zatížení i nepřízeň počasí.  

Dlouholeté záruky

Nespornou výhodou materiálu jsou i dlouholeté záruky. Na produkty Synus poskytuje značka Terran 30 letou záruku, která se vztahuje na vodotěsnost, přesnost rozměrů a mrazuvzdornost.  

 

 Střešní krytina Synus

Rozměry: 330 × 420 mm
Hmotnost: 3,9 kg / ks
Spotřeba na 1 m 2 : asi 10 ks
Bezpečný sklon: od 22 °
Barevnost: hnědá, červená

Další informace naleznete zde.

Komerční prezentace

Edit: