Dejte svému bydlení kousek boho i exotiky na veletrhu FOR INTERIOR 2019

Haly letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA zaplní ve dnech 10. až 13. října 2019 nekonečný výběr nábytku, bytových doplňků a expozice nabité interiérovými prvky. Přijďte na říjnový veletrh FOR INTERIOR pro čerstvou inspiraci a dejte svému bydlení nový styl.

To nejlepší z domácí i zahraniční produkce, oblíbený hit z posledních ročníků – ZÓNU SPÁNKU, ale ještě mnohem více nabídne podzimní veletrh FOR INTERIOR. Co by vám z bohatého programu nemělo uniknout?

Novinka Boho café i trendy v interiéru

Dvanáctý FOR INTERIOR se zahalí do Boho stylu. Tento trend vás v interiéru přivítá makramé závěsem, obloží spoustou polštářů, přehozů a dek, omámí vás vonnou svíčkou a rozloučí se lapačem snů. Na bohémský styl bydlení se budete moci naladit nejen v expozicích, ale i v Boho café, o které se zasadil tým designérů časopisu Nové proměny bydlení. Kavárna nabídne příjemné místo pro relaxaci a současně se stane centrem doprovodných programů. Budou se zde konat například workshopy makramé, přednášky o chytré domácnosti a další.

Koupelny plné exotického designu

V rámci expozic návštěvníky jistě zaujmou i unikátní produkty čínských designérů. Čínský design sklízí v posledních letech pozitivní ohlasy z řad odborníků i zákazníků a jeho dopad na mezinárodní scénu je poslední dobou nepopiratelný a stále roste. K vidění zde budou například mikrokrystalické dlažby s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení nebo ručně vyráběná umyvadla či masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem.

Profesionální poradenství a přednášky

Veletrh FOR INTERIOR také letos nabídne bohatý doprovodný program s přednáškami, workshopy a dalšími setkáními s uznávanými osobnostmi napříč obory. Nenechte si utéct například přednášku s autogramiádou designérky a specialistky na trendy Ivy Bastlové, která svou novou knihu zasvětila barvám v interiérech. Radka Košíčková z Evropské školy Feng Shui na svých přednáškách poradí, jak zharmonizovat interiér ať už celkovou architektonickou koncepcí, vnitřním vybavením, nebo vhodnou volbou uspořádání materiálů, nábytku a dekorací a další zajímavá témata. Určitě věnujte pozornost i SOUTĚŽI o atraktivní ceny s Tvbydleni.cz.
Na programu FOR INTERIOR nebude opět chybět poradenství bytových architektů a designérů. O úsporné renovaci interiéru pod vedením architekta promluví duo Klára Císařovská a Petra Kocourková z MOOZA Architekti, o aktuálních trendech nábytkového a interiérového kování pak Ing. Arch. Hana Medková.

Na letňanském výstavišti můžete od druhého dne konání veletrhu navštívit také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL.

Získejte zlevněnou vstupenku a sledujte další novinky veletrhu FOR INTERIOR na www.forinterior.cz.

Komerční prezentace

Datum vydání: 26. 9. 2019

Edit: