Pergola Eva – klenot vaší zahrady

Pergoly se stávají jednou z nejoblíbenějších metod zastínění teras. Jsou však chvíle, kdy není stín na zahradě žádoucí. Řešení v podobě možnosti slunce i stínu přináší hliníkové pergoly se stahovací střechou. Nejoblíbenější z nich je pergola EVA.

Oblibu si získala díky své štíhlé konstrukci a velmi příznivé ceně. S možností volby barev i tvarů, se pergola Eva hodí nejen k moderním domům, ale také zahradám, chalupám či zahrádkám restaurací. Vzhledem k téměř neomezeným možnostem montáže je možné pergolu umístit také například na vyvýšenou terasu bytových domů.

Praktické řešení jménem stahovací střecha

Stahovací střecha pergoly Eva je vyrobena z kvalitního třívrstvého PVC. Spodní vrstva zajišťuje designový vzhled pergoly. Prostřední vrstva se stará o minimální prostupnost světla a horní vrstva má na starost odtékání vody.

Máte strach, že bude v létě pod pergolou příliš velké horko? Tři vrstvy zajišťují minimální tepelnou prostupnost a přináší lepší klimatické podmínky pod střechou. Stahovací střecha se jednoduše ovládá jediným stisknutím tlačítka díky motorovému ovládání. Kromě tří standardních barev posuvného zastřešení máte možnost zvolit i transparentní zastřešení. Díky němu získáte maximum světla pod pergolou.

Eva, favoritka mezi pergolami

Pergola Eva se stahovací střechou nabízí moderní a designovou ochranu před sluncem i deštěm. Stabilní konstrukce odolá silnému dešti i silnějšímu větru (až do 117km/h). Co se týče vzhledu, přináší pohyblivá pergola celou řadu možností. Pergola Eva se vyrábí na míru, podle vašich představ a požadavků. Pergolu můžete doplnit i o praktické boční nebo čelní zastínění.

Pergola Eva doplněná o čelní i boční zastínění

Variabilitu přináší i barvy a tvary dle vašich požadavků. Pergola nevyžaduje údržbu a vztahuje se na ni záruka 5 let.

Přečtěte si více informací o pergole Eva.

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 8. 6. 2017

Edit: