Dětské a studentské pokoje - Nábytek MAX

Hravé, nápadité, vzdušné, krásné a plné barev – to jsou přívlastky, které vás nejspíš napadnou jako první při zařizování dětského pokoje. Hned vzápětí si však uvědomíte, že dětský pokojíček musí být i bezpečný, růst spolu s vašimi dětmi, musí jim zajistit soukromí, vytvořit pracovní plochu pro přípravu do školy a nechat je i adekvátně vyhrát či odpočinout. Najednou je požadavků na jednu místnost možná až příliš. Jak na to?

Dětský nábytek na míru

Nabízí se vcelku jednoduché a také logické řešení v podobě dětského nábytku na míru. Naši profesionální designéři vám poradí i pomohou s navržením optimálního dětského pokoje pro vaše ratolesti s přihlédnutím k jejich aktuálnímu věku a k jejich zájmům. Dětský nábytek navrhneme tak, aby spolu s vašimi dětmi vyrůstal. Díky vysoké kvalitě zpracovaných materiálů si to můžeme dovolit, protože i po letech používání bývá dětský nábytek ve velmi dobré kondici a dokáže bez větší úhony přežít nejeden útok zákeřných pirátů, nájezd divokých indiánů a jiné podobně vypečené hry.

Dětský pokoj versus studentský pokoj

Možná se právě chystáte zařídit pokoj pro svého začínajícího studenta. Ze stěn ještě nostalgicky loupete poslední zbytky jeho oblíbených dětských postaviček nebo spanilých princezen a marně přemýšlíte, jak skloubit svoji představu o studentském pokoji s osobitými požadavky pubertálního potomka a možnostmi své peněženky.
Možná postačí jen pár drobných úprav, aby se z dětského pokojíčku stal adekvátní prostor vhodný pro budoucího středoškoláka či středoškolačku. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii, jak nápaditě lze dětské pokoje vyřešit. Nebo nás kontaktujte přímo a nechte si zpracovat 3D projekt zdarma. Není pro nás problém vypracovat projekt i pro velmi netradiční a architektonicky atypické prostory.

Na co si dát při zařizování dětského pokoje pozor

Ať už se pustíte do zařizování dětského pokojíčku sami nebo s našimi odborníky, máme pro vás pár základních rad, na které je dobré nezapomenout.

  • Menší děti – pamatujte si, že pro malé děti potřebujete dostatek otevřeného prostoru na hraní, nábytku nepotřebují mnoho, raději investujte do interaktivních hraček, které je budou nejen bavit, ale i rozvíjet po motorické i rozumové stránce.
    Předškoláci – by si měli pomalu ale jistě začít zvykat na pracovní místo, pořiďte jim pracovní stůl, u kterého si mohou kreslit, vybarvovat omalovánky nebo modelovat.
  • Školáci – nástup do školy s sebou ruku v ruce nese i pořízení vlastního psacího stolu pro malého žáčka. Stůl musí mít správnou výšku i plochu, aby dětem maximálně vyhovoval a nerozptyloval je. Pamatujte si, že psaní úkolů u kuchyňského stolu je již dávnou minulostí. Nezapomeňte i na jeho vhodné umístění s ohledem na světlo a na zakoupení vhodné lampičky.
  • Starší školáci – si začnou svůj pokoj postupně přizpůsobovat dle svých vlastních zájmů. Najednou zjistíte, že by si místnost nejraději vymalovali na černo, zatáhli závěsy a své kamarády navštěvovali jen na Facebooku, nebo se naopak doslova vrhnou na sport, začnou hrát na kytaru, případně se zamilují do čtení a podobně. Pro tyto své aktivity však potřebují i vhodný úložný prostor, na který musíme včas pamatovat.
  • Studenti – když se z vašeho dítěte stane student, je to pro něj zlomový okamžik. Najednou se cítí víc dospělý, víc zodpovědný, víc se musí učit a k tomu potřebuje i víc úložného prostoru v dosahu svého pracovního místa. Určitě nastává ten správný čas mu vytvořit vhodné podmínky pro jeho studium.

Se zařizováním dětských a studentských pokojů máme bohaté zkušenosti
a pomůžeme i vám najít optimální řešení.
Designéři firmy Nábytek MAX, Radlická 3301/68, Praha 5, www.nabytek-max.cz

Komerční prezentace

Datum vydání: 4. 9. 2019

Edit: