Domácí wellness díky vířivce

Představte si, že máte celý náročný týden konečně za sebou a čeká vás víkendový pobyt v nějakém wellness penzionu nebo lázních. Těšíte se na to, až se ponoříte do vířivé vany s příjemně teplou vodou a necháte se masírovat proudem a bublinkami. Vaše tělo i mysl se pomalu uvolňují, starosti a stres odcházejí. A co teprve představa, že si takový relax můžete dopřávat kdykoliv se vám zachce přímo u vás doma.

Úvod do domácích vířivek

Vířivé bazény, jacuzzi, whirpooly nebo zkrátka jen vířivky již dávno nejsou jen nedosažitelným snem o domácí relaxaci. Existují různé druhy podle použitých technologií, velikostí a materiálů. Na vzestupu jsou tzv. mobilní vířivky, někdy též nafukovací vířivé bazény, které mají řadu praktických výhod. Těmi největšími plusy jsou nenáročnost na prostor a nízká pořizovací cena. Oproti klasickým skořepinovým vířivkám jsou mnohem levnější a umožňují jednoduché přesouvání z místa na místo ať už na terase nebo na zahradě.

Výhody nafukovacích vířivek

Wellness je především o odpočinku. Různé modely mobilních vířivek jsou nenáročné na údržbu, instalaci nebo manipulaci, takže se nemusíte bát, že byste strávili více času starostmi než samotným relaxováním. Vířivku během chvíle zprovozníte a připravíte k použití. Po skončení sezóny ji stejně jednoduše zabalíte a schováte do garáže nebo komory. Součástí vířivek jsou i filtrační a cirkulační systémy nebo zařízení, které zabraňuje tvorbě vodního kamene v hadicích. Integrovaný topný systém upravuje teplotu vody přesně podle vašich přání. Prohřátí a masáži těla se tak můžete oddávat kdykoliv se vám zachce. Ponoření se do horké vody plné bublin má navíc mnoho blahodárných účinků na naše tělo.

Léčivé a relaxační účinky vířivky

Vodní masáž prokrvuje pokožku a působí regeneračně na namožené svaly nebo bolavé klouby. Ať jste po sportovním výkonu nebo se chcete jen příjemně uvolnit, masírování proudem teplé vody vám udělá dobře a druhý den se budete cítit jako znovuzrození. Hydromasáž také napomáhá k správnému fungování krevního oběhu, posiluje cévy, které se v teple rozšiřují a snižuje se tak krevní tlak.

Pozitivní účinky však pocítí nejen vaše tělo, ale i mysl. Domácí wellness koupel oceníte po namáhavém pracovním dni, kdy si lehnete do vyhřáté vody, pustíte relaxační hudbu a všechny starosti hodíte za hlavu. Takovou lázeň si můžete dopřávat každý den. Uvidíte, jak se vám zlepší nálada a do postele budete ulehat příjemně zrelaxovaní.

Dostupnost a snadná instalace doma nebo na zahradě

Klíčovou roli pro umístění vaší ideální vířivky bude mít velikost prostoru. Podle toho si můžete vybrat, kolik se vás do lázně vejde – dva, čtyři nebo dokonce šest? Vířivka se hodí nejen k relaxaci, ale i zábavě s rodinou či přáteli. Na výběr jsou vířivé bazény ve tvaru kruhu nebo čtverce v různých velikostech, designu i barvě. Liší se i počtem trysek a formou masáže. Dopřát si můžete buď bublinkovou nebo kombinaci vzduchové a vodní.

Nepříznivé počasí vás nezastaví. Nafukovací vířivky se hodí pro umístění v interiéru nebo exteriéru a dají se použít celoročně. Instalace je nenáročná a rychlá.
Nafukujeme přiloženou elektrickou pumpou a ať už na terase či na zahradě, potřebujeme vždy vodorovný, pevný a hladký povrch. Pak už stačí mít jen přívod elektrické energie s vyhovujícím jištěním a napustit vodu, která se ohřeje vestavěným ohřevem na teplotu, jakou si vyberete. Během chladnějších dní to může být až 40°C, v létě klidně o něco méně. Zbývá už jen vybrat vhodné místo s pěkným výhledem a začít si užívat váš nový domácí wellness.

Komerční prezentace

Datum vydání: 12. 2. 2020

Edit: