Inspirujte se koupelnovými trendy pro rok 2020

S novým rokem přichází vždy spousta předsevzetí a plánů do budoucna. Pokud si lámete hlavu nad tím, co byste chtěli letos změnit, pak nezačínejte u sebe, ale své domácnosti. Konkrétně u své koupelny. Pojďme se podívat, co je pro rok 2020 trendy a jak ji můžete stylově zrekonstruovat.

Tmavou i černou barvou rozhodně nic nezkazíte

Pokud váháte nad barvou, vězte, že tmavá, nejlépe černá barva je moderní nejen ve vašem šatníku, ale také ve vaší koupelně. Rozhodně s ní nic nezkazíte, naopak. Pokud zvolíte vhodné doplňky nemusíte se bát, že byste si sprchu užívali v černočerné tmě. Vše se musí pouze skvěle zkombinovat. Moderní jsou nejen celobarevné stěny, ale také tapety s ornamenty. Při správném rozpoložení černé barvy nebudete mít v koupelně šero, ale dokážete s ní vykouzlit luxusní vzhled místnosti. A pokud k této barvě přidáte i správné osvětlení, budete opravdu okouzleni tím, co se dá z vaší staré koupelny vytvořit.

Světla všude, kam se podíváš

Ženy mají rády při líčení dostatek světla a muži při své hygieně nejsou výjimkou. Světlo ale do koupelny můžete umístit i rafinovaně a s nápadem. Třeba nad koupelnovou skřínku. Stále více oblíbená jsou světla vestavěná a schovaná tak, aby na první pohled nebyla vidět. Pokrok architektury člověk nezastaví, tak si pojďte užít zabudované osvětlení v koupelně i vy.

Pokud bojujete s prostorem, vsaďte na sprchový kout bez vaničky

I malá koupelna může mít velký sprchový kout. Stačí vyřadit při vašem využívání vaničku sprchového koutu. Tak se vám propojí jak sprcha, tak také zbylá část koupelny a vy budete mít pocit, že je místo pro ranní i večerní hygienu prostorné a se správně vybranými doplňky také útulné.

V hlavní roli luxus

Jak jsme již zmiňovali, pokud si potrpíte na luxusní vzhled, můžete sáhnout po černé barvě. Anebo můžete vsadit na mosaz. Mosazné kohoutky i sprchy jsou čím dál tím víc trendy a ve spojení s bílými doplňky nebude mít vaše koupelna chybu.

Kde se inspirovat a ještě ušetřit?

Hledáte další inspiraci a chcete ještě ušetřit až 70% z cen proti kamenným koupelnovým studiím? Navštivte internetový obchod AkoupelnyAtopeni.cz.

Komerční prezentace

Edit: