Milujeme venkov a jak to je možné, vyrážíme na chalupy

Asi jsme na tom většinou podobně, ze shonu města rádi zmizíme někam do přírody, na venkov, za památkami a nedotčenou přírodou, tak vzácnou pro městského člověka… My jsme to vyřešili stavbou chalupy v České Kanadě. Obklopuje nás překrásná příroda, množství cyklostezek, v okolních lesích roste spousta hub, borůvek. No prostě venkovská pohoda a klid.

Nový chalupářský E-shop: Na-chalupu.cz

Zařizování chalupy nás natolik nadchlo, že jsme nechtěli zůstat jen u té naší chalupy a osvědčené produkty chceme nabídnout i dalším chalupářům.
Zaměřujeme se na tradiční české výrobky, které nejsou okoukané, nenajdete je v každém hobby marketu, máme rádi originální produkty, kde je cítit zručnost lidí, kteří je vytvářejí.

Keramické lustry

Dlouho jsme váhali s osvětlením, až z toho vznikla spolupráce s šikovnou paní keramičkou. Společně jsme vyladili nabídku keramických lustrů, které se hodí jak na chalupu, tak do interiérů ve venkovském stylu.

Tyto keramické lustry se inspirují z tradičních svítidel. Jedná se o ruční výrobu. Každé stínítko si sebou nese dotek lidské ruky, lásku k tradičnímu řemeslu a radost z originální tvorby.
https://www.na-chalupu.cz/keramicke-lustry/

Užitková keramika

Když už máme vlastní keramická stínítka, byla by škoda nemít ze stejné keramiky i další výrobky. Tak jsme se vybrali náš nejoblíbenější vzor kytičky a vytvořili s ním v červené a modré variantě celou řadu praktických výrobků. Určitě současná nabídka není konečná, reagujeme na požadavky chalupářů i své vlastní potřeby a průběžně doplňujeme sortiment.
Už teď máme spoustu zajímavých věcí, od hrníčků, misek, džbánů až třeba po šikovnou mýdlenku.
https://www.na-chalupu.cz/keramika/

Český kanafas

K venkovské chalupě patří kanafas. Sami jsme hledali ten pravý, ale první pokus nedopadl úplně dobře. Bohužel jsme zjistili, že jsme si sice koupili kanafasovou látku s pěknou kostkou, ale nízká gramáž na závěsy není vhodná. Po prvním vyprání, kdy nejen že látka nedržela tvar a jenom zplihle visela, ale také žehlení dalo spoustu práce a výsledek nakonec stejně neodpovídal vynaložené námaze.

Rozhodli jsme se pro druhý pokus a jsme nadšeni. Vzhledem k výrazně vyšší gramáži nové závěsy opravdu zastíní, což oceňujeme především v ložnici. Každá hospodyňka je ráda, když se textilní výrobky dobře žehlí.

Když opomeneme praktické aspekty, tak je ohromující nabídka vzorů. Pro šikovnou švadlenku je to výzva k tvorbě vlastních originálních kousků. Může si u nás vybrat jak metráž, tak i další vyladěnou galanterii ve vhodné barevnosti a množství doplňků usnadňující realizaci vlastních nápadů.

A pro ty, kdo nemají chuť nebo čas tvořit vlastníma rukama, máme hotové výrobky. Všechno šije profesionální krejčová s dlouholetou praxí. Jedná se menší série, které se obměňují. Nechceme, aby se naše výrobky okoukaly a omrzely.
https://www.na-chalupu.cz/kanafas/

Kontakt: Zora Stupňánková, tel. 604 271 549, e-mail: zora@na-chalupu.cz , www.na-chalupu.cz

Komerční prezantace

Uložit

Uložit

Uložit

Edit: