INSPECTO je propracovaná aplikace pro revizní techniky

Pracovat jako revizní technik není vůbec jednoduché, protože s daným zaměstnáním je spojena celá řada administrativních činností, přestože si to spousta lidí ani neuvědomuje. Ovšem naštěstí pro revizní techniky spatřila světlo světa propracovaná aplikace INSPECTO, prostřednictvím které zvládne technik provést všechno v terénu, aniž by musel den co den trávit dlouhé hodiny ještě v kanceláři kvůli vyřizování administrativních věcí.


Česká online revizní aplikace INSPECTO vznikla teprve nedávno, ale perfektně zaplňuje díru na trhu, protože v českém prostředí žádná taková aplikace ještě nebyla vytvořena. Jestliže tedy patříte mezi revizní techniky a nedělají vám problém moderní technologie, zajásáte nadšením. Co všechno INSPECTO svým uživatelům přináší?

 

 

INSPECTO má spoustu užitečných funkcí

Aplikace INESPECTO je vskutku propracovaná do posledního detailu. Slouží k evidenci klientů a měřidel, disponuje databází závad a nabízí celou řadu speciálních modulů pro revize vyhrazených technických elektrických zařízení (elektrické spotřebiče, elektrické stroje, zařízení pro obloukové svařování a systém ochrany před bleskem). Součástí online aplikace INSPECTO jsou také přednastavené postupy.

Obrovskou výhodou je, že si aplikaci přizpůsobíte vlastním potřebám a požadavkům. Zvolíte si šablonu, jež vám nejvíce vyhovuje, zadáte potřebná data, zkontrolujete jejich správnost, přiložíte ještě fotografii a komentář. Jak rychlé, jednoduché a intuitivní. Přesně tak by se dala samotná aplikace INSPECTO charakterizovat.

Aplikace používá cloudové úložiště Microsoft Azure, kde jsou veškerá vaše data v naprostém bezpečí. Další předností je i skutečnost, že díky přehlednému archivu a funkci duplikace je vytvoření následné revize velmi rychlé.

 

INSPECTO je připravena k použití kdekoliv a kdykoliv

Protože je všechno ukládáno do cloudu, tedy internetového úložiště (zjednodušeně řečeno), máte k vašim datům a revizním zprávám přístup kdykoliv a kdekoliv. Jediné, co aplikace požaduje, je připojení k internetu, což v současné době není žádný problém. I když mobilní varianta dokáže pracovat také offline.

Aplikaci INSPECTO si spustíte na jakémkoliv zařízení – od mobilního telefonu přes tablet až po notebook. Záleží pouze na vás, co vám vyhovuje. Pozor, u mobilních telefonů a tabletů je požadován operační systém Android.

Prodej aplikace byl zahájen už v říjnu, a tak si usnadněte práci i vy.

 

 

Komerční prezentace

 

 

 

 

 

Datum vydání: 14. 11. 2018

Edit: