Úklid celé domácnosti může být otázkou chvilky

Adventní období je takřka za dveřmi, a tak je tedy potřeba se na něj připravit, co nejlépe to jen jde i z pohledu úklidu domácnosti. Nemusíte se však děsit. Pokud dáte šanci těm nejúčinnějším produktům, bude úklid radost.

Určitě i vy patříte mezi ty, které chtějí svou domácnost mít v té nejlepší možné kondici. Tedy čistou, zářivou, zbavenou nečistot a co především – dezinfikovanou. Málokdo se na generální úklid před svátky těší, ale jistě budete souhlasit, že výsledek pak stojí za to.

Jak na to?

Poctivý úklid celé domácnosti nemusí být noční můrou. A už vůbec ne, pokud si k práci zvolíte ty nejlepší pomocníky. Díky nim vytvoříte z vašeho domova ukázkově čisté místo od předsíně až po ložnici.

Značka Sanytol se specializuje na účinné produkty pro úklid celé domácnosti. Pro komplexní péči o interiér vyzkoušejte dezinfekční univerzální čistič ve spreji (MOC – 93 Kč). Je k dostání s příjemnou vůní grepu nebo eukalyptu. Díky němu uklidíte a vydezinfikujete jakýkoli kout u vás doma, a to velmi jednoduše. S pomocí praktického spreje je jeho aplikace navíc zcela bezproblémová. Protože neobsahuje chlór můžete jej použít na jakýkoli materiál, a to bez obav každý den. Jeho složení je velmi šetrné a zároveň účinné – zníčí až 99,9 % bakterií, virů a plísní.

Mikrobům a prachu se výtečně daří na podlahách, na což Sanytol myslel. V jeho nabídce tak najdete speciální dezinfekční univerzální čistič na podlahy a ostatní plochy (MOC– 89 Kč). Díky trojímu účinku – bakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu – dezinfikujte všechny materiály a plochy. Ničí navíc všechny přítomné mikroby, což mohou ocenit hlavně majitelé domácích mazlíčků. Čistí, dezinfikuje, odstraňuje mastnotu a neobsahuje chlór. Je vhodný pro použití na různé materiály od dlaždic, lina, nerezových ploch až po keramiku. K dostání je s příjemnou vůní eukalyptu, nebo svěžího citrónu.

Září všechny vaše místnosti čistotou, ale i tak chcete dojem ještě umocnit? Přesně pro vás je určen dezinfekční osvěžovač vzduchu, povrchů a textilií (MOC – 85 Kč) od Sanytolu. Provoní celý interiér svěží vůní a umocní tak dojem zcela čistého prostředí. Absorbuje veškeré pachy a co je ještě důležitější – ničí jejich příčinu, tedy mikroby v ovzduší. Na výběr jsou celkem tři varianty – vůně hor, květin nebo máty.

Pusťte se do úklidu s chutí a máte po starostech během chvilky. A co víc – vaše rodina se doma bude cítit opravdu skvěle.

 

Komerční prezentace

Uložit

Edit: