Ztracené bednění šetří čas i peníze

Uvažujete o stavbě nového domu a chtěli byste, aby veškeré stavební činnosti probíhaly co možná nejrychleji a bez zbytečných komplikací. Toto přání má skoro každý, přesto však lidé stále používají při realizaci základů objektu standardní dřevěné bednění. Je to škoda, jelikož moderní ztracené bednění je mnohem efektivnější a dokáže uspořit velkou porci času. Nevěříte, proto si jej představíme blíže a v závěru doporučíme i jeho výrobce a prodejce.

1872

Už žádné úniky betonu

Jestliže jste někdy stavěli klasické dřevěné bednění, jistě dáte za pravdu tvrzení, že se jedná o velmi zdlouhavou a poměrně náročnou činnost. Když už se navíc celá konstrukce postaví a následně deska zalije betonem, musíte po jeho finálním vytvrdnutí řešit otázku, kam uskladnit zbylé dřevo. Náročná je i samotná demontáž dřevěné konstrukce. V souvislosti s ní je také nutné řešit případné úniky betonové směsi, která není nejlevnější. Dřevo zkrátka nemusí ve spojích dokonale držet a po vytvrdnutí betonu mimo desku již nic nenaděláte.

Rychlá práce zaručena

Moderní ztracené bednění je mnohem flexibilnější. Jednoduše jej postavíte a může přijet domíchávač, který jej zalije betonovou směsí. Celá práce bude naprosto přesná díky precizně řešeným tvarovkám, které se dokonale postaví vedle sebe. Stačí pouze napnout provázek a dát celou řadu do roviny. Vše vám půjde velmi rychle a nekomplikovaně.

1313

Zvládnete to sami

Zatímco dřevěnou konstrukci řeší většinou zedníci, ztracené bednění si pohodlně postavíte sami. Tvarovky jsou totiž opatřeny důmyslně řešeným zámkem, díky němuž do sebe zapadnou dle potřeby. Nejsou nijak těžké, takže se při práci s nimi nijak výrazně neunavíte. Jestliže jste se pro ztracené bednění již rozhodli, nakupte si jej přímo u výrobce, kterým je společnost Presbeton. V jejím sortimentu je také venkovní dlažba a další betonové výrobky. Nakoupit si tak můžete vše, co momentálně na stavbu potřebujete.

Komerční prezentace

Datum vydání: 26. 9. 2016

Edit: