Na novou ložnici využijte slevové kupony

Kdo dnes nakupuje bez nich, sám vyhazuje peníze oknem. Slevové kódy nabízí drtivá většina velkých e-shopů a sehnat se dají prakticky během celého roku. Není tedy nutné čekat na povánoční slevy, Black Friday a jiné vyhlášené akce. Svou slevu si ulovíte třeba dnes, jen je důležité vědět, kde ji hledat.

Slevové kupony se dají sehnat opravdu na cokoliv a vybavení ložnice není výjimkou. Ať sháníte nové povlečení, nábytek nebo doplňky, určitě nakupte v nějakém obchodě, v němž se dá nakupovat se slevou. A kde tu slevu najít? Máme pro vás pár tipů.

Projděte si slevy na slevovém portálu na jednom místě

Místem, kde najdete obrovskou koncentraci slevových kódů, jsou různé slevové portály, které tyto kódy shromažďují. Jedním z nich je i MegaKupon.cz, tam aktuálně najdete například slevový kód Sconto 50 % za každých utracených 10 000 Kč nebo 35 % na první nákup na Sconto.cz. Vždy si dobře čtěte podmínky slev a sledujte, zda už náhodou kupon nevypršel.

Pátrejte také na Instagramu

Hodně slevových kuponů v současné době zveřejňují influenceři na svých instagramových profilech. Samozřejmě je nereálné sledovat všechny známé osobnosti, ale možná se vám čas od času podaří na nějakou slevu narazit. Slevy na nábytek (např. od Bonami) mívá na svém Instagram účtu například herečka Veronika Arichteva. Tohle je však tak trochu hledání jehly v kupce sena, hledat kód na nějaký konkrétní e-shop na Instagramu je prakticky nemožné.

Sledujte přímo daný e-shop

Můžete se vydat dvěma cestami:

  1. Podíváte se, které e-shopy mají zrovna největší slevy, a tam nakoupíte.
  2. Půjdete do svého oblíbeného e-shopu a budete hledat, zda má nějakou slevu.

Ve druhém případě si prostudujte e-shop a také sociální sítě dané firmy. Samozřejmě zkoušejte hledat i na slevových portálech, případně použijte vyhledávač. Uvidíte, možná objevíte i nějaké obchody, které jste doposud neznali, a díky zajímavým cenám tam nakoupíte. Například na nábytek do ložnice mají zajímavé slevy na Goleto.cz. Tak vzhůru na nákupy se slevou!

 

 

Komerční prezentace

Edit: