Doplňky a příslušenství do ložnice pro rok 2019

Nejlepší trendy ve zdobení a designu ložnic v roce 2019 se zdají být jak ekologické, tak cenově dostupné a snadno použitelné. I když nejste přímo nakloněni drasticky změnit styl a celkovou přitažlivost ložnice jednou za čas, menší a jemnější detaily mohou být snadno upraveny, aby se prostor změnil v moderní, svěží a veselý. Rok 2019 přináší od poutavého vzoru až po ódu k přírodě spoustu radosti. Nejpoužívanější nápady na zdobení ložnice v této sezoně to dokonale vystihují.

V tomto článku budeme tyto trendy identifikovat, zatímco se podíváme na inspiraci v ložnicích, které se nyní využívají.

Rustikální styl, který musíte mít

Přechod od leštěných moderních povrchů k více troufalým dekorům a interiérům s mnohem větší výjimečností a jedinečností byl v posledních letech na vzestupu. Rok 2019 pokračuje v trendu s ložnicemi v rustikálním stylu, který je na špičce, pokud jde o nejoblíbenější styl. Trendem je kombinace moderní ergonomie a pozadí s pečlivě tvarovanými kousky, které odrážejí rustikální kouzlo. Takto vybavené pokoje majitel pociťuje jako městské, útulné a zároveň nadčasové. Přidejte kusy nábytku ve stylu dřeva nebo přímo dřevěné, vzory inspirované přírodou a vznikne tak umělecké dílo, které vytvoří dokonalou směs.
Bílá barva
Tato barva může znít jako příliš snadný a zřejmý nápad pro ložnici, ale to je to, co tento styl činí tak populárním. Udržujte svou ložnici tak bílou, jak je to jen možné, a přidejte několik tahů temperamentní barvy, která vám připomíná ty nejlepší vzpomínky a odstíny jara. Trik spočívá v tom, že není třeba přetížit barvu, nýbrž vytvořit energeticky malé barevné kapsy, i když zbytek místnosti vypadá klidně a moderně.
Vyberte si také nějaké živé, barevné umění (malby, obrazy) a učiňte tak ložnici ještě živější.

Kouzlo postele s nebesy

Další klasikou, která je potěšením pro vlastní oči, je postel s nebesy. Jedná se o známku luxusu, relaxace a dokonce i trochu exotického kouzla a je to funkce, kterou byste chtěli v roce 2019 používat častěji. Ano, budete muset udělat několik dekoračních a stylových změn, protože to není postel, která zapadá do více uzemněné a eklektické ložnice. Ale je to dobrá věc a vaše ložnice by konečně dostala nádhernou vizi, kterou si zaslouží.

Ženskost, ale vyvážená

Myšlenka ženského pokoje prostě neladí s každým. To se stává ještě více problémem u párů, kde muži chtějí, aby prostor odrážel i trochu jejich osobnosti. Tento rok dává vaší ložnici jemný ženský nádech s infuzí pastelových barev nebo několik květnatých vzorů spolu s vázou v rohu.
Módní způsob je mít moderní, krásně osvětlenou ložnici a jen jemně ženskou – takovou, která může být stejně tak změněna na mužský prostor.
Dalším cenově výhodným a snadným způsobem, jak přivést barvitost a veškerou čerstvost do ložnice, jsou vzorované koberce. Odvážný, moderní a skvělý vzorovaný koberec v ložnici musí pokaždé zaujmout váš pohled. Pokud vás nudí jednoduché pruhy a prosté motivy, rozhodněte se pro více ozdobné perské koberce nebo ty s orientálním vlivem pro ještě více ohromující působení. Sladění barvy koberce v místností je jedním ze způsobů, jak jej snadno spojit se zbytkem místnosti bez přílišného úsilí.

Květinové vzory

Od více monotónních vzorů je vidět značný posun k ručně malovaným tapetám a zdem, které pak působí mnohem bohatším a sofistikovanějším dojmem. Bez ohledu na to, jaký máte na vzory v ložnici náhled, květinové vzory a tisky jsou nejlepší cestou. Pokud se květinová tapeta nebo malba jeví jako příliš výrazný zásah, použijte květový vzor na ložní prádlo či polštáře pro světlé a barevné moderní ložnice.

Surrealismus

Směs extravagantních vzorů, divokých materiálů a překvapivých kusů malého nábytku do ložnice se v letošním roce vrací jako comeback design pro vaše ložnice. Vybírejte nápadité obklady a geometrické vzory se širokou škálou barev.

Průmyslový design ložnice

Vypadá to, že design průmyslových ložnic se stal skutečným hitem v roce 2019. Kachlové stěny, tenký kovový nábytek a těžké hnědé tóny se nyní používají velmi často.
Nábytek z poloviny minulého století
Krásné čisté kousky od italských designérů z 60. a 70. let jsou stále na vzestupu, kombinují se s celkovými bílými tóny, aby vylepšily dřevěné linie, a vy jste tím získali jeden z nejvíce diskutovaných designů ložnice.

Betonové stěny

Kombinace drsných betonových stěn s živým moderním nábytkem a světlými barvami je krásná na pohled, kontrast jej činí neodolatelným a z toho, co lze vidět v letošním roce, je to jeden z těch trendů, které stále přetrvávají.

Pečlivý nepořádek

Vypadá to jako nepořádek, ale není to nepořádek, je to jen pečlivě uspořádaný nepořádek jako prostředek k dosažení nekompromisního pocitu pro hlavní ložnici.

Noční stolky

Ložnice se zajímavými nočními stolky nebude nikdy mimo trendy. Zejména zlaté noční stolky vám vždy dodají sofistikovanější vzduch.

Komerční prezentace

Edit: