Originální a nápadité dárky pro ni a pro něho

AVA & I

Každá žena má ráda originální dárky, kterými ji její partner potěší. Přesně taková je kolekce anglické značky KitchenCraft – AVA & I. Nedílnou součástí této kolekce jsou stylové dárky vhodné pro nevěsty.

Máte doma shopping woman? Pořiďte ji jedinečnou bavlněnou tašku z této kolekce, kterou využije jak na své oblíbené kousky tak i na dobroty pro Vás.

Milovnice sportu jistě ocení lahev na vodu AVA & I, která dokonale vyvažuje ženskou krásu v moderním stylu. Lahev je zdobena pastelovými růžovými tečkami a zlatým sloganem. Obsahuje kuličku na rozmíchání proteinového prášku.

Netradičním a originálním dárkem je dámská placatka AVA & I. je vyrobena z nerezové oceli s výraznou mosaznou povrchovou úpravou a obložením z umělé kůže.

Aby bylo pití kávy pro Vaši milou příjemným prožitkem dopřejte ji krásný šálek s podšálkem AVA & I. Zdobení šálku a podšálku je laděné do jemné růžové barvy se zlatým lemováním a vtipným nápisem ,, Gin je vždy dobrý nápad´´. Obdarujte a zároveň rozesmějte tímto milým dárkem.

Potrpí si Vaše žena na zdravou stravu? Právě pro ni máme stylový porcelánový hrnek na oběd AVA & I . Je vhodný na polévku, těstoviny a omáčku. Díky praktické rukojeti Vám usnadní ohřívání v mikrovlné troubě. Objem je 700ml.

Nevíte jakým dárkem udělat radost nevěstě? Co třeba jednoduchá a krásná sklenička se zlatým lemováním a nápisem ,, Sip Sip Hooray´´? Je balena v dárkové krabičce.

Výběrem dárků z naší nabídky budete jistě odměněni polibkem. Více na www.ima-dekor.com

EARSLTREE & CO

Elegantní a zároveň chick bude Váš partner s dárky z kolekce anglické značky KitchenCraft – EARSLTREE & CO. Design šitý na míru pro muže do zaměstnání, na cesty i na posezení s přáteli.

Pro milovníka dobré whisky je tu placatka, která je vyrobena z nerezové oceli s výraznou mosaznou povrchovou úpravou a obložením z umělé kůže. Placatku zdobí vyražený nápis „Bold as Brass“.

Je Váš partner často pracovně na cestách? Můžete mu pořídit stylovou visačku na kufr. Je vyrobena z umělé kůže s vyraženým nápisem Earlstree & CO. Výhodou této visačky je, že má nastavitelný popruh s přezkou. Balena je v dárkové krabičce.

Máte doma odborníka na dobré pivo? Radost mu určitě udělá sada 4 sklenic pro testování piva na dřevěné borovicové desce, která je určena pro servírování. Každá sklenice je očíslovaná. Sada je balena je v dárkovém balení.

Pracuje Váš partner jako manager? Pak pro něj máme krásný zápisník s perem. Zápisník je velikosti A5. Obal zápisníku je matný v oxfordské modré s nápisem Bold as Brass. Součástí je sofistikované mosazné pero.

Preferuje Vaše drahá polovička vše dokonale uklizené? Překvapte ho a pořiďte mu pánský organizér. Je vyroben z umělé kůže, vhodný na noční stolek nebo do kanceláře.

Vychutná si rád Váš muž kvalitní kávu nebo čaj? Zpříjemněte mu pití jeho oblíbeného nápoje koupí dvouplášťového hrnku Earlstree & CO. Je vyroben z nerezové oceli s výrazným mosazným povrchem. Díky svému provedení si udrží nápoj po dlouhou dobu stálou teplotu.

Věříme, že jsme Vás inspirovali a dali typ na originální dárek pro Vašeho milého. Více na www.ima-dekor.com

Komerční prezentace

Datum vydání: 27. 8. 2019

Edit: