Slaďte oblečení a doplňky značek Versace, Cavalli či Valentino s luxusními obklady a dlažbou

Toužíte po luxusní koupelně, kterou by nepohrdly ani hollywoodské filmové hvězdy? Vsaďte na obklady a dlažby od věhlasných módních návrhářů jako jsou Versace, Cavalli, či Valentino. Dominantou koupelny se mohou stát také designové mozaiky Sicis, které vypadají jako z Pohádek tisíce a jedné noci. Prestižní značky nabízejí luxusní řešení pro každého – milovníka přepychu, extravagance či elegance. Designový obklad či dlažbu dokonce můžete sladit s vaším outfitem – kabelkou, parfémem či oblečením. Celkový design koupelny umocní také vybavení – baterie, nábytek, umyvadla či dekorace.

Luxusní obklady a dlažby Versace zdobí medúza, řecký meandr či písmena abecedy. Stejné motivy jsou i na módních kreacích

Líbí se vám koupelny s nádechem přepychu? Pak vás jistě oslní luxusní obklady a dlažby Versace. Součastí luxusních koupelen Versace často bývají přepychové dekorace z keramiky, na kterých jsou vyobrazeny atributy značky – Medúza, řecký meandr a některé dekorace dokonce obsahují pravé zlato. Jako například mozaika Versace s logem Medúzy.

Tohle je jedna z novinek značky Versace: Keramická dlažba Eterno v dekoru dřeva se zlatými prolesky. Společnost M.B.KERAMIKA má tuto dlažbu skladem k okamžitému odběru.

Teď dokonce můžete koupenu Versace dokonale sladit s vaším celkovým outfitem stejnojmenné značky. Jak by se vám líbilo, kdyby s koupelnovými obklady ladila i vaše kabelka Versace, bunda či halenka? Tady je inspirace:

• pro Versace typický vzor řeckého meandru, který se vyskytuje na dámských šatech či bundách, najdeme i na nejnovějších obkladech a dlažbách Versace

• zdobná písmena abecedy Versace, která se vyskytují například na halenkách a dalších módních kouscích, se objevují i na luxusních obkladech a dlažbách

• logo značky – Medúza, která nechybí na kabelkách a dalších módních doplňcích Versace, se může objevit i na koupelnovém obkladu

Nadchla vás představa, že byste mohli vaši koupelnu Versace dokonale sladit s módními kreacemi této značky? Na sladění koupelen, které nesou jméno renomovaných návrhářů, je expertem společnost M.B.KERAMIKA. Tipy, rady a návrhy řešení designové koupelny vám rádi pošlou online. Získáte také spoustu inspirace, jak k obkladu a dlažbě mohou ladit baterie, umyvadla, vany, nábytek a další koupelnové doplňky.

Anebo můžete navštívit jednací místnost Versace v brněnském studiu firmy, kde si budeme moci prohlédnout nejen luxusní obklad či dlažbu značky Versace, ale také od dalších světoznámých návrhářů.

Takto vypadá jednací místnost Versace v brněnském studiu M.B.KERAMIKY.

Inspirovat se můžete také jedním z řady zákazníků M.B.KERAMIKY, který našel zalíbení v značce Versace. Do své zvolil koupelny luxusní dlažbu Marble v imitaci mramoru, která je položena i na stěně jako obklad. Inspiraci pro řešení koupelen firma také hledá na prestižních veletrzích, které udávají trendy.

Zákazník firmy zvolil do své koupelny luxusní dlažbu a obklad Versace imitující mramor s názvem Marble.

Na extravagantním obkladu či dlažbě Roberto Cavalli nechybí také zvířecí motivy. Snadno je sladíte třeba se šaty této značky

Preferujete koupelnu s pořádnou dávkou extravagance? Nejlepším řešením pro vás budou luxusní obklady a dlažby Roberto Cavalli. Ikonický módní návrhář je považován za krále extravagance a z jeho módních kreací vyzařuje smyslnost a sex-appeal. Cavalli ve svých módních kolekcích rád využívá drahé kožešiny a zvířecí vzory – tyto motivy se často objevují i na obkladech a dlažbách Roberto Cavalli. Klenotem koupelny se mohou stát například divoké imitace mramorů či designový obklad v imitaci jaguáří kůže.

Designový obklad Giaguaro Mask Roberto Cavalli je vhodný nejen do koupelny, ale také třeba do ložnice či jiné části interiéru. Dá se sladit třeba se šaty této značky.

Krása dlažby Rock Symphony Roberto Cavalli vynikne také v obýváku, chodbě či v ložnici…

V sortimentu M.B.KERAMIKY najdete také luxusní obklady a dlažby od dalších prestižních značek, jako jsou Valentino nebo Giorgio Armani. Tyto značky nabízejí zejména klasické a elegantní řešení pro koupelny.

Chtěli byste další inspiraci pro vaši koupelnu? Najdete ji na luxusní koupelny inspirace.

Středobodem koupelny může být také dech beroucí mozaika Sicis, která se vyskytuje v těch nejluxusnějších koupelnách a bazénech světa

Koupelna nebo jakýkoliv jiný interiér může být ohromující i díky mozaice! Za nejkrásnější na světě jsou považovány luxusní mozaiky Sicis, které vypadají jako z pohádek Tisíce a jedné noci. Tyto mozaiky se vyskytují v těch nejluxusnějších koupelnách, bazénech a interiérech. Většina mozaik se vyrábí ručně a skládá kamínek po kamínku stovky hodin.

Skleněné nebo mramorové mozaiky Sicis mohou připomínat starobylé malby v historických chrámech a kostelech, další znázorňují přírodu, rostliny či zvířata, jiné mají třeba geometrické, ornamentální a jiné vzory. Stejný design, jako na mozaice, se může objevit i na vaně, nábytku či špercích a dalších doplňcích. Dokonale sladěné luxusní bydlení tak může dokonale ladit s outfitem svého majitele.

I takto může vypadat luxusní mozaika Sicis. Design mozaiky na stěně se objevuje i na vaně do prostoru.

Zaměstnanci, kteří vyrábějí mozaiky Sicis ručně, dovedou za 1 den vytvořit přibližně 0,6 – 0,8 m² mozaiky. Jeden velký dekor z mozaiky zvládne asi 30 lidí zhruba za týden. Pokud zakázka spěchá, pracuje se 10 až 12 hodin denně.

Luxusní mozaika Sicis může mít i květinové motivy.

Luxusní mozaiky Sicis se vyrábějí také strojově, což vychází ve srovnání s ruční výrobou levněji. Takzvané pixelové mozaiky se vyrábějí pomocí speciálních strojů, kdy se do počítače zadá fotografie s požadovaným designem mozaiky.

Mezi mozaikami, které se vyrábějí strojově, musejí být spáry alespoň o tloušťce 2 mm. U uměleckých mozaik, které se vyrábějí ručně, mohou být spáry menší.

Mozaika Sicis zaujme na první pohled svým vytříbeným designem.

Velmi stylovým řešením do koupelny či jiné části interiéru jsou skleněné desky z mozaiky, které mají tloušťku 6 mm. V některých jsou dokonce zakomponovány různé textilie. Tyto mozaiky budou vypadat ještě atraktivněji, když budou podsvícené.

Luxusní skleněná mozaika Sicis je ještě krásnější, když je podsvícená.

Luxusní styl koupelny a její celkový design dotvoří každý detail – umyvadla, nábytek, či baterie. V M.B.KERAMICE sledují trendy a rádi vám poskytnou tipy a rady pro realizaci vaší koupelny a poradí, jak ji perfektně sladit do nejmenšího detailu.

Komerční prezentace

Edit: