Vánoční soutěž s Viledou a Ziajou!

christmas_decoration
Pět z vás, kteří správně odpoví na vánoční otázku mohou získat následující ceny.

Správná odpověď: 1812.

Výherci: František Forgač z Kladrub, Kateřina Klímová z Veltrus, Dominika Westfálová z Mladotic, Hana Stýblová ze Strážnice a Božena Vratková z Filipovic. Gratulujeme!

1. – 2.cena
Vileda Windomatic je vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt v myčce na nádobí. Vám odpadne nekonečné leštění, zůstanou vám jen dokonale čistá okna a k tomu i nezašpiněný parapet a podlaha. Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje správný úhel mytí, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken. Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí okna bez jediné šmouhy.

ziaja-darkovy-balicek-kasmir
3. – 5.cena

Dárkové balení kosmetiky ZIAJA KAŠMÍR
Krémové sprchové mýdlo 500 ml
Tělové mléko 400 ml
Hlavní složka: Kašmírové proteiny – účinně zjemňují pokožku, vytváří speciální ochrannou vrstvu zachovávající přirozenou rovnováhu hydrolipidů.


Mikrohadřík
Actifibre je vyrobený s revoluční technologií aktivní absorpce. Znamená to, že Actifibre kombinuje perfektní čistící účinky mikrovlákna a savost houbového hadříku. Díky mikrovláknům se hodí na všechny povrchy a nepoškrábe dokonce ani i takové delikátní povrchy jako jsou sklokeramické desky. Zároveň nezanechává nevzhledné stopy, šmouhy ani chloupky, takže povrchy nemusíte projíždět víckrát. Actifibre je dokonale savý a zanechává umytou plochu suchou a jemnou na dotek.

Soutěžní otázka:

Kdy byl v Česku ozdoben první vánoční stromek?

Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.12.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 19.12.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.vileda.cz a www.ziaja.cz (www.ruzova10.cz)

Save

Save

Datum vydání: 11. 12. 2016

Edit: