Ventilátory pro čistý a chladný vzduch v domácnosti

Řešíme kvalitu potravin, ale nad kvalitou vzduchu už se nezamýšlíme. Přitom se člověk v průměru nadechne asi dvacet tisíckrát denně. Rozhodně je pro něj lepší, když dýchá čistý vzduch, než pokud je ve vzduchu spousta virů, bakterií, pylu, roztočů, zvířecí srsti, čisticích prostředků, výparů z kuchyně apod.


Jenže jak si doma čistý vzduch zařídit? Jednou z variant je klimatizace. Dnešní modely už naprosto běžně zvládají také čištění vzduchu. Bohužel jsou klimatizace stále ještě poměrně drahá a rozměrově velká zařízení. Jde to i jinak, pomohou vám ventilátory!

Zbavte se nepříjemných pachů v kuchyni

Jestliže bydlíte v přírodě, otevřete okno a větrejte. V bytové zástavbě uprostřed města ale není úplně vhodné svou vůni z řízků pouštět sousedům do okna. Do bytů jsou potřebné potrubní ventilátory, jež dokážou odsávat znečištěný vzduch. Používají se nejen v kuchyni, ale i na WC.

Ventilátor v koupelně vás zbaví plísně

Nezbytným pomocníkem je ventilátor také v prostorách, kde bývá zvýšená vlhkost. Koupelnový ventilátor pomůže vyměnit vzduch a zbavit vás zamlžených zrcadel. V bytě, kde v koupelnách není okno, je to jediná možnost, jak se zbavit vlhkosti, a tím omezit tvorbu plísní.

Na léto vám ochladí vzduch

Ventilátory jsou také výborným řešením pro letní horké dny. I klasický stolní ventilátor za pár stovek vás ochladí. Pokud však hledáte pomocníka pro zchlazení celé místnosti, budete muset investovat do výkonnějšího ventilátoru. Na rozdíl od klimatizace však nejde o žádná rozměrná a nevzhledná zařízení.

Sloupový ventilátor je výkonný, přesto snadno přenosný. Přes den vám ochladí obývací pokoj, v noci zapnete noční jemný vánek a přestěhujete si ho do ložnice. Pro klidný spánek je nízká teplota důležitá. Nebojte, že by vás rušil, sloupové ventilátory nemají lopatky, a tak jsou mnohem méně hlučné než lopatkové ventilátory.

Ventilátor by neměl chybět v žádné domácnosti, protože si všichni zasloužíme dýchat čistý vzduch.

 

 

Komerční prezentace

Edit: