Vstupenka na FOR INTERIOR pro dvacet soutěžících!

Správná odpověď: 8.ročník.

Výherci: Jarmila Šebková z Rovenska, Petra Schindlerová z Prahy,Marek Slavíček z Poříčí, Marta Hrstková z Tábora, Jitka Chemišincová z Tábora, Pavel Sebek z Radostné, Jan ŠEbek z Prahy, Hana Kozojedová z Opařan, Petr Šebek ze Ždáru, Diana Elfmarková z Jevíčka, Petr Bartoš z Brna, Joanna Glaz z Prahy, Miloš Bajgar z Prahy, Libor Petr z Frenštátu, Pavel Eis z Chotěboře, Helena Krestynová z Mohelnice, Pavla Jaklová z Hořice, Eva Slaninová z Chotýšan, Markéta Heinrichová z Týnice a Lada Kunetková z Radslavic. Gratulujeme!

Tento týden vám přinášíme soutěž o 20 vstupenek na FOR INTERIOR,

který se koná 5. – 8.října 2017.

Veletrh FOR INTERIOR ve čtyřech výstavních halách představí téměř 500 vystavovatelů s tím nejlepším, co se na českém trhu nachází. Návštěvníci i bytoví designéři se mohou těšit na zajímavou expozici a přednášku designérky Ivy Bastlové tentokrát na téma nadčasové interiéry s přírodními materiály. Porotci loňské soutěže BEST OF INTERIÉR promluví na téma nejlepších českých a slovenských interiérů soukromých bytů a veřejných prostor. Pro všechny zájemce je také nachystané bezplatné poradenství podle učení Feng shui a bezplatné konzultace s bytovými architekty a designéry. Návštěvníky jistě zaujme také výstava obrazů Jitky Němečkové z Ella Erba atelieru – Obrazy duše, které výtvarnice tvoří na základě rozhovorů s lidmi. Jejich pocity následně promítá do svých děl.

Hrajte o 100 021 Kč s TVbydleni.cz na veletrhu FOR INTERIOR – O vybavení do domu či bytu z nabídky sortimentu New Living Center v hodnotě 100 021 Kč mohou hrát návštěvníci veletrhu nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. Ten se uskuteční již 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Stačí se zastavit v televizním studiu TVbydleni.cz v Hale 4, stánek B7 a natočit krátké video nebo komentář o svém bydlení nebo o problematické části svého interiéru. Pro každé video mohou lidé po registraci e-mailové adresy hlasovat kladně, ale také záporně. Každý týden budou vybrána tři nejlepší videa, která vyhrají oběd v New Living Center s lahví vína. Finálové kolo proběhne v týdnu od 10. prosince do 17. prosince 2017 a budou do něj automaticky zařazeni všichni výherci jednotlivých soutěžních kol. Výherce finálového kola s nejvyšším součtem bodů hlasování vyhraje hlavní cenu – voucher na nákup v hodnotě 100 021 Kč. Vyhrát bude možné i pouhým hlasováním pro některé z videí a zodpovězením soutěžní otázky. V doprovodné soutěži mohou hlasující vyhrát voucher v hodnotě 20 000 Kč.


Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník FOR INTERIOR se letos koná?

Nápovědu najdete na: forinterior.cz


Jméno a příjmení
E-mail
Ulice
Město
PSČ

Dvacet z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, dostane vstupenku na FOR INTERIOR.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 24.9.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 25.9.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Více informací najdete na www.forinterior.cz

Uložit

Uložit

Uložit

Datum vydání: 17. 9. 2017

Edit: