Vyrazte na unikátní veletrh nízkoenergetického bydlení

Od 7. až do 9. února 2019 se představí na pražském výstavišti v Letňanech jeden z největších a nejkomplexnějších veletrhů svého oboru, na kterém rozhodně nesmíte chybět. Souběh akcí FOR PASIV a FOR WOOD poradí i představí novinky a trendy v oblasti nízkoenergetického bydlení.

Veletrhy FOR WOOD a FOR PASIV letos představí trendy a novinky ve využití dřeva v nízkoenergetických i pasivních stavbách na více než 4000 metrech čtverečních výstavní plochy v prostorách PVA EXPO PRAHA. Pokud se tedy chystáte stavět i rekonstruovat, máte jedinečnou šanci najít vše pro své budoucí projekty na jednou místě.

Dotace pro lepší bydlení

Veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb FOR PASIV je svým zaměřením ideální především pro prezentaci firem, které se orientují na návrh a realizaci domů, financování, stavební materiály, moderní technologie a ovládaní domů, rekuperace, podlahové́ vytápění, kotle a další. Letos navíc poradí i s dotacemi pro lepší bydlení. Co s dešťovkou nebo jak dát úsporám zelenou se dozvíte přímo z úst nejpovolanějších odborníků.

O dřevě s profesionály

Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD bude nejen přehlídkou špičkových firem z oboru, ale nabídne i poradenství specializovaných odborníků, architektů a projektantů. Své služby tu zdarma poskytnou návštěvníkům například Ing. arch. Klára Císařovská a Ing. arch Štěpán Svejkovský z ateliéru Mooza architecture nebo Ing. Renata Böhmová a Ing. Pavel Nováček z kanceláře 2PROJEKTANTI.

Zábava pro velké i malé

Na akci si přijdou na své i rodiny s dětmi. Malí kutilové budou mít v sobotu 9. února například možnost vyzkoušet si řemeslné dovednosti v rámci akce Řemeslo dětem. Chybět nebude ani studentská Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, kdy se se soutěžními úkoly poperou ti nejlepší z republiky.

Vyrazte ve dnech 7. až 9. února 2019 s celou rodinou na veletrhy FOR WOOD a FOR PASIV načerpat tu nejlepší inspiraci pro své bydlení. Podrobné informace naleznete na webových stránkách veletrhů www.forpasiv.cz a www.for-wood.cz.

Komerční prezentace

Edit: