Zařizujeme obývák

Víc komfortu a pohodlí pro každého   Prostorná a pohodlná sedací souprava, vhodná i pro každodenní spaní.

Toužíte po nové sedací soupravě? A už víte jakou si vybrat? Poradíme vám na stránkách internetového prodejce nábytku a bytových doplňků Biano.cz. Najdete zde desítky typů sedaček ve všech myslitelných velikostech, tvarech, barvách a stylech. Jaké byste rádi čalounění? Odolnou textilii, moderní ekokůži, klasickou kůži nebo kouzelnou omyvatelnou látku?

Při výběru sedací soupravy hlavně nezapomeňte porovnat její rozměry s velikostí a dispozicemi pokoje. U většiny rohových modelů si můžete vybrat levé nebo pravé umístění rohu. Rozmyslete si, jestli chcete na sedačce jen odpočívat nebo i spát. Využijete vnitřní úložný prostor?

V e-shopu Biano.cz máte v sekci Sedací soupravy a křesla opravdu z čeho vybírat. A z různých úhlů pohledu. Tak třeba podle počtu míst: 3+1+1 nebo 3+2+1? Převedeno na písmenka – sedačka a dvě křesla nebo sedačka, pohovka a křeslo? Ale klidně to může být také 3+2 i jenom 3 a jenom 2, případně velkoplošné řešení v podobě písmene U.

Rozkládací, nebo ne?

Během chvíle máte ze sedačky postel. Rozkládání není na škodu.

Výhody sedačky, ze které jednoduše uděláte postel, ocení zejména majitelé malých bytů i studenti v podnájmech. Během dne na ní sedíte, tvoříte, relaxujete a večer ji proměníte na lůžko.

Na škodu každopádně takové řešení není, i když máte doma místa dost. Vždycky za vámi totiž může přijet nějaká návštěva, která bude chtít přenocovat. A vy jako správní hostitelé rozděláte sedačku a z jejího úložného prostoru vytáhnete peřiny a polštáře. Dokonalé.

Líbí se vám klasické tvary? Žádný problém.

Máte rádi modernu,
retro či snad baroko?

Pokud žijete stylově, přijdete si na stránkách Biano.cz na své. Moderní jednoduché tvary sedacích souprav podle poslední módy. Oblé křivky opěradel a sedáků rustikálních kousků. Nestárnoucí atraktivní vzhled oblíbených retro modelů. A ještě mnohem víc, stačí si vybrat ten svůj směr.

A držet se jenom jeho. V mnoha domácnostech až moc popouští uzdu fantazii a vypadá to tam přesně tak, jak říká známé rčení: “Každý pes, jiná ves”. Toho se vyvarujte. V nabídce Biano.cz je dostatek sedaček v mnoha nejrůznějších variantách, takže mohou úspěšně ladit v jakémkoliv interiéru.

Látka je levnější, kůže odolnější

Luxusní kožená sedačka ve tvaru U

A vybírat můžete nejen podle stylu nebo barvy, ale také podle druhu čalounění. Je vám příjemná na dotek klasická tkanina? K jejím výhodám patří nekonečně mnoho vzorů a barev možností i snadná cenová dostupnost. Dobře větrá, ale horší to má s propustností. Rozlitá tekutina na ní nechá flek a může poškodit i vnitřní polstrování.

K moderním čalounickým materiálům patří takzvaná ekokůže. Jde o syntetický materiál, který má výhody pravé usně, ale netrpí jejími nedostatky. Ekokůže tak je prodyšná, pevná a odolná proti oděru, navíc může mít jakoukoliv barvu a dá se prošít i na běžném šicím stroji. A nevadí ani alergikům. Také ji však mohou nenávratně zničit tekutiny.

Také tahle pohledná sedačka může mít omyvatelný povrch.

Přednostmi pravé kůže je především její elegance a při správné péči i nezničitelnost. Má ale také svoje mouchy. Nesmí na ni dlouhodobě svítit slunce nebo působit vlhko a co odradí obyčejného našince od koupě kožené sedačky, je především její cena.

 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Datum vydání: 27. 4. 2015

Edit: