Hliníková pergola jako nezapomenutelné místo

Nedělní odpoledne před vašim domem je k nezaplacení. Proč si ho však ještě více nezpříjemnit elegantní hliníkovou pergolou. Získáte nejen ochranu před nepřízní počasí, ale zároveň vytvoříte zajímavý designový prvek, který dotvoří atmosféru celého místa. Vyberte si z nabídky předního českého výrobce vybavení pro dům a zahradu, společnosti Hobbytec.

Prosklená střecha vytvoří světlé místo po celý den. Rozměry jednotlivých nosných profilů jsou zcela variabilní a umožní vám vytvořit stavbu zcela na míru.

Moderní design pergoly Cubo v sobě kombinuje jednoduché provedení s využitím těch nejkvalitnějších materiálů. Dlouhá životnost a nenáročnost je předností hliníkové konstrukce. Při výrobě se využívají nejmodernější materiály, aby stavba odolala všem vnějším vlivům a zároveň si zachovala svoji eleganci.

„Dominantou je prosklená střecha, která prosvětlí celý prostor a svojí plochou zajistí romantický výhled na oblohu. Navíc dokonale chrání před větrem i deštěm. Celá stavba je schopna vydržet zatížení sněhem až 1,5 kn/m²,“ vysvětluje Miroslav Zelený, jednatel společnost Hobbytec.

Individualita především

Hliníková pergola Cubo se dá umístit kamkoliv na zahradu. Vytvoříte ojedinělé místo pro setkávání s přáteli i čas strávený s rodinou.

Při výběru hliníkové pergoly Cubo se nemusíte omezovat na předepsané rozměry. Fantazii se meze nekladou a záleží čistě na vás, kam stavbu umístíte. Nejpopulárnějším řešením je připojení ke zdi domu a umístění na verandu či terasu. Stavbu lze kombinovat s celoskleněnými stěnami a vytvořit tak nový obytný prostor.

„Zajímavou variantu představuje zcela nezávislé postavení volně v prostoru. Stavba se bude vyjímat u bazénu či kdekoliv na zahradě. V některých případech může sloužit i jako přístřešek pro auto,“ doplňuje Miroslav Zelený

Buďte středem pozornosti

Jednoduchá konstrukce hliníkové pergoly Pure dokonale splyne s domem, zároveň dokonale ochrání vaše společné chvíle s rodinou před rozmary počasí.

Jednoduchá linie, variabilní vzhled a dokonalá funkčnost. Hliníková pergola série Pure byla při výrobě zredukována jen na to nejdůležitější a kloubí v sobě tu pravou a čistou kvalitu v jednom kuse. Profilové pohledy se přímo instalují na dům a svojí povahou zvýší jeho architektonickou hodnotu.
Celková podoba se navíc dá přizpůsobit vaším potřebám, a to díky volitelným rozměrům střechy. Okapový žlab s integrovanou ochranou proti listí umožní snadné čištění.

 

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 28. 8. 2019

Edit: