Vestavěné skříně a minimalistické kuchyně jsou trendem dnešních domácností

Moderní doba klade vysoké nároky na elegantní uspořádání interiéru a na efektivně řešený úložný prostor. To si žádá pečlivý výběr nábytku, přičemž ten běžně dostupný v obchodech mnohdy nestačí. Nevyhovují nám jeho dispozice, nehodí se nám ke zbytku interiéru, nedokáže flexibilně řešit naši situaci. Pro atypické prostory je toho k dostání velmi málo a my pak zbytečně nevyužijeme veškeré místo.

b-s-praha

Vysněte si své bydlení!

Ani drahý nákup běžných skříní vše nevyřeší, většinou nějaký ten kousek chybí či přebývá, málokdy se najde kousek, který nám do interiéru přesně na milimetry zapadne. Každý centimetr bývá k dobru, zejména pokud máme početnou domácnost nebo bydlíme v malinkém bytě. Většinu starostí se zařizováním bytu může ušetřit výroba nábytku na míru. Promyslíme si, jak by mělo naše vysněné bydlení vypadat, nebo si přizveme na pomoc designéra, zadáme zakázku a můžeme se těšit na výsledek. Potřeba je ale oslovit kvalitní firmu, která tvoří spolehlivě, rychle a dokáže se přizpůsobit našim požadavkům. Jen tak se vyhneme zklamání nebo dlouhému čekání.

Pro každý interiér se najde vhodné řešení

Možná si myslíte, že pro váš interiér neexistuje vhodné řešení, ale nezoufejte. Využít prostor pod schody, u skosených stěn, ve výklencích… to vše je možné. Vestavěné skříně na míru Praha jsou hitem, a firma Šimčák přesně ví, co dělá. Patří k odborníkům na poli nábytku na zakázku už od roku 1991 a zvládne vyhovět i velmi netypickým požadavkům. Nevíte si rady? Odborníci navrhnou řešení, které se vám určitě bude zamlouvat. Možná by vás samotné ani nenapadlo, ale více očí více vidí a profesionální pohled vnese do problému nové světlo.

Skříně podle nejnovějších trendů

Těšit se můžete na řešení podléhající nejnovějším designérským trendům, takže vaše domácnost bude moderní, praktická a zároveň krásná. Moderní technologie umožňují vytvářet vestavěné skříně na míru Olomouc, Praha nebo třeba Ostrava, zkrátka ať jste z Čech nebo Moravy, určitě se dohodnete. Správná volba postupu a materiálu dokáže zhodnotit prostor na milimetry a přesně dle požadavků klientů. Překážkou není ani nerovná zeď.

Volba vzhledu i vnitřního uspořádání

Investice do vestavěných skříní Ostrava zaručí vaši dlouhodobou spokojenost, a to díky precizní práci i kvalitním materiálům. Ukažte, který prostor chcete skříní vyplnit, vyberte si vzhled, barvy, materiály, a zda by se vám líbilo na dveřích zrcadlo. Variabilně si uspořádejte vnitřní prostor skříně, jelikož ten je opravdu důležitý. Každému vyhovuje jiná šíře a množství polic, možná dáte přednost šatním tyčím na ramínka, výsuvným policím nebo budete požadovat držák na hadici od vysavače. Pak už nezbývá než se začít těšit na výsledek.

Skříň, která splyne s interiérem

Běžný nábytek může někdy působit jako „pěst na oko“, pokud se jej snažíme vměstnat do místnosti, a většinou se nám nepovede ani dokonale sladit jednotlivé kousky k sobě. Oproti tomu vestavěná skříň dokáže splynout s interiérem tak, že na první pohled si jí ani nevšimneme. Nenápadnost ale někdy není cílem, chceme-li upozornit na atypicky řešený krásný kousek, který se stane dominantou místnosti.

h-1

Moderní minimalistické kuchyně

Jednoduchost a praktičnost dnes zasahuje do všech pokojů v moderním domě, a zákonitě tedy i do kuchyní. Minimalistické kuchyně poskytnou funkční prostor, kde se nám bude příjemně připravovat jídlo a nebudou nám zde překážet žádné „serepetičky“ a „lapače prachu“. Součástí takových řešení jsou i vestavěné skříně a skříňky. Novodobé kuchyňské linky si zakládají na čistotě, jednoduchosti linií, geometrických tvarech a výrazných barvách. Nechybí zabudované prvky jako dřezy a spotřebiče, těšit se můžeme z bohatého úložného prostoru i na malé ploše. Využit je každý kout a nikde nejsou „hluchá místa“. Toužíte i vy po takové kuchyni? Nechte si ji vytvořit na přání a dovolte, aby se vaše sny staly realitou.

Komerční prezentace

Datum vydání: 1. 9. 2016

Edit: