Designové doplňky a nábytek do dětského pokojíčku

Zatímco v jiných obytných částech domu či bytu si můžete vše upravit k obrazu svému, je jedna jediná místnost, kde to tak lehké mít nikdy nebudete, vaši práci totiž budou hodnotit ti největší kritici, které máme, naše děti. Je proto potřeba pomoci jim vybudovat jejich království, stejně tak, jako si budujete vy to vaše. A i když by se mohlo zdát, že jim to je jedno, nebo přesně nevědí, věřte, že přesně jako vědí, co chtějí od Ježíška, vědí, jaký by se jim líbil pokojíček. Tak neváhejte a usnadněte si svoji práci, ukažte jim, co nabízíme a můžete spolu strávit hezký čas, při němž procvičí svoji fantazii a po jehož skončení budou mít pocit důležitosti.

Nepodceňujte začátky

Dětský pokojíček v sobě skrývá opravdu mnoho krásných vzpomínek pro každého z nás a je proto důležité si uvědomit, jak chceme, aby se v něm naše dítě cítilo. Vždyť v dětství se nejvíce tvarujeme a postupem času jeho důležitost ještě roste. Může podtrhnout pocit bezpečí a lásky, prohlubovat fantazii, stát se útočištěm. V pokojíčku budou prožívat velká dobrodružství, hrát oblíbené hry, usínat při čtení pohádek. Tak nepodceňte vaše společné začátky.

Jako princezna na hrášku

Nejdůležitějším kusem nábytku bude samozřejmě postýlka, která by měla plně vyhovovat jejich požadavkům. U nás navíc najdete krásné provedení ve formě domečku, což překvapí nejedno dítko. Nejvíc oceníte to, jak rádi budou večer do domečku zalézat. Tím to ale nekončí, stane se součástí jejich her, takže už nebudete muset stavět domeček z dek uprostřed obýváku, ale veškeré hry se budou odehrávat na jejich vlastní půdě. Volit můžete i dvoupatrovou postel, pokud plánujete více dětí. U postýlek s úložným prostorem využijete i rychlý úklid polštářů a dek. Dobrou vychytávkou pro divočejší děti jsou i bočnice do postýlky, které zaručí vašemu potomkovi klidný spánek, bez tvrdých nárazů do konstrukcí postýlky.

Hračky, kam se podíváš

A stejně důležitý je i zbytek pokojíčku, který by měl být zaplněn hračkami. Nenavádíme vás kupovat dětem nesmyslně velká kvanta hraček, kterých si po čase nebudou ani vážit, ale pravdou je, že dostatek podnětů může rozvíjet jejich tvořivost a inteligenci. Inteligentní hračky pomocí nichž skládají, učí se barvičky, tvary nebo nejrůznější mechanismy jsou zárukou správného vývoje dítěte. Proto jich u nás najdete takové množství. Je dobré se tím množstvím nabízených hraček probrat a dobře zvážit, které se budou do budoucna hodit. U nás najdete široký výběr opravdu kvalitních hraček, se kterými zažijí vaši potomci hodiny a hodiny zábavy.
Je libo kočárek pro vaši princezničku, která si chce hrát na maminku? Nebo malou kuchyňku, kde vám bude připravovat tu nejlahodnější kávičku a dortíky. Stavba velkých hradů z kostek nebo ježdění s autíčkama bude zábava pro vaše malé raubíře. Chcete mít doma malého hasiče nebo policistu a prohlubovat u něj lásku pro spravedlnost a pořádek? Stačí projít naše stránky a vybrat ty správné hračky. Jediný měkký dárek, kterým u svých ratolestí nic nezkazíte v tomhle věku jsou plyšáci a právě těch máme rovněž široký sortiment. Budou tak usínat každý večer s plyšáčkem od vás v náručí.

Vyčarujte hvězdnou oblohu

Světýlka, která rozvěsíte po dětském pokojíčku se mohou stát pro vaše miláčky noční oblohou plnou hvězd, na kterou se budou dívat před usnutím. Zároveň by nemělo chybět i kvalitní větší osvětlení, aby si nekazily oči během dne při hraní.

Vánoční shon letos trochu jinak

Nadcházející Vánoce budou asi trochu jiné, než na jaké jsme zvyklí, to však není důvod abychom si je neudělali hezké. U nás najdete tipy na dárky a nemusíte tak čekat, jestli se zavčasu otevřou hračkářství. Navíc je to i mnohem bezpečnější s ohledem na danou epidemii. Z pohodlí vašeho domova si tak můžete projít velké množství zboží a podle parametrů zjistit, co by mohlo udělat vašim dětem radost. Je to jednodušší a stejně jako před epidemií stále oblíbenější způsob nakupování, tak jej určitě využijte a udělejte vašim dětem ty nejkrásnější Vánoce.

Komerční prezentace

Edit: