Jak rychle zařídit koupelnu

K nové koupelně vedou 3 kroky: navrhnout vzhled, vybrat koupelnový nábytek a zajistit řemeslníky. Pokud jste měli štěstí a příští týden jsou u vás, ale vy jste ještě neměli čas ani příležitost vybrat a koupit koupelnové skříňky, nezoufejte.

Umyvadlová skříň BONO SZZ 70 s umyvadlem Glance, vysoká doplňková skříň BONO SVD2O 35 a galerka FOCUS GA2NOE 70 v dekoru Nebraska

I za týden se dají sehnat kvalitní skříňky, které vám budou sloužit mnoho let. Máme pro vás 3 tipy, díky kterým nesáhnete vedle.

1. Dobře měřte

Při nákupu nábytku zohledněte prostorové možnosti své koupelny. V současnosti lze vybírat z široké škály rozměrů. Není problém pořídit umyvadlové skříňky okolo 55 cm, ale i skříňky s dvojumyvadlem široké 125 cm.

2. Zvolte jednoho výrobce

Spoléhejte se pouze na jednoho výrobce. Kromě toho, že ušetříte čas a peníze, když vše pořídíte najednou, si také můžete být jisti, že vybrané skříňky budou všechny ve stejném odstínu. Česká firma Dřevojas má ve své široké nabídce koupelnového nábytku oblíbené řady, které vám doručí během 5 pracovních dnů.

3. Vsaďte na klasiku

Při rychlém rozhodování se snadno unáhlíte a vyberete něco, co se vám později nelíbí. Proto ve chvíli, kdy přemýšlíte nad dvěma designy, vyberte ten s čistými liniemi a v méně výrazné barvě. Z nabídky expresních produktů firmy Dřevojas to mohou být třeba:

• Koupelnová řada BONO

Praktická řada koupelnového nábytku BONO okouzlí každého, kdo hledá kvalitní a funkční zařízení. Dvířka se pohodlně otevírají za přesah čela, mají tlumené dovírání a doživotní záruku na kování Hettich. V kolekci s expresním doručením najdete umyvadlové skříně s širokým výběrem umyvadel i doplňkovou skříň v 5 barevných variantách.

Umyvadlová skříň BONO SZZ 100 s umyvadlem Euphoria, vysoká doplňková skříň BONO SVD2O 35 v dekoru Nebraska a zrcadlo STRIPE 100

• Koupelnová řada Q MAX

Z 5 barev si můžete vybrat také umyvadlovou skříň s úchytkami z řady Q MAX a doplnit ji vysokou doplňkovou skříní a galerkou MAX v jednoduchém designu. Jednodveřové i dvoudveřové galerky s vestavěným osvětlením a oboustranným zrcadlem oceníte především při líčení.

Umyvadlová skříň Q MAX SZZ2 80, vysoká doplňková skříň DOS SVD2 35 Bílá vysoký lesk a galerka MAX GA2O 80 Bílá lesk

Zrcadla STRIPE a BARDO

Koupelnu dělá kromě jiného také zrcadlo. Opět si můžete zvolit z různých šířek dle dispozic vaší koupelny. Zrcadla STRIPE mají po bocích LED osvětlení a zabudovaný regulátor stmívání. Pokud hledáte zrcadlo bez osvětlení, jsou na výběr i univerzální zrcadla BARDO.

Věříme, že i když jste omezeni časem, vyberete nábytek, který vám bude dobře sloužit a potěší vaše oko pokaždé, když do koupelny vstoupíte.

Více na www.drevojas.cz

Datum vydání: 2. 3. 2021

Edit: