Zkrášlete okolí svého domu zámkovou dlažbou i betonovými květináči

Pokud plánujete rekonstrukci exteriéru, do hledáčku se vám dostanou především betonové prvky, protože beton jako takový je vysoce odolný materiál. Dokonale zvládá povětrnostní vlivy, nevadí mu vysoké teploty, ale ani příliš nízké. Vyrábí se z něj celá řada produktů, jako jsou zámkové dlažby, obrubníky, ale narazíte i na betonové květináče. V následujících řádcích vám prozradíme, na co byste neměli zapomenout.


Venkovní dlažba je alfou a omegou

Potřebujete udělat příjezdovou cestu, stání pro automobil i chodníčky na zahradě? V takovém případě se vám nabízí venkovní dlažba, která je k dostání v mnoha různých variantách.

Oblíbenosti se těší především zámková dlažba, přičemž důvodů je hned několik. Jedná se o vysoce odolné řešení, které je možné pořídit i s protiskluzovou vrstvou. Vybrat si můžete z pestré škály tvarů, ale i barevných odstínů. Dokonce je možné ze zámkové dlažby udělat zajímavé obrazce. Zámková dlažba zvládá vysoké zatížení, je mrazuvzdorná a její montáž či demontáž jsou snadné.

Okolo chodníčků nesmí chybět ani betonové obrubníky. Slouží i k ohraničení záhonů, abyste oddělili trávník od záhonku. Stejně tak obrubníky olemujete stromy, keříky či zahradní cestičky. Fantazii se meze zkrátka nekladou.

Betonové květináče

Estetickými prvky na zahradě i před rodinným domem se stanou betonové květináče, které jsou k dispozici v několika velikostech i tvarech. Nasadíte do nich květiny, trvalky, okrasné stromky i keříky. Betonové květináče bývají hladké i tryskané, disponují navíc odtokovým otvorem.

V této oblasti působí společnost PRESBETON, která prodává betonové prvky, včetně výše uvedených produktů. V nabídce firmy najdete dlažby, obrubníky, tvarovky, zákrytové desky, palisády, květináče, lavičky a stoly.

 

 

Komerční prezentace

Edit: