8 důvodů proč chtít betonovou střešní krytinu

Mnoho lidí stále ještě nedá dopustit na pálené střešní tašky, protože nevidí důvod, proč sáhnout po betonové střešní krytině. My jsme jich však pro vás našli nejméně osm! Jaké výhody vám tedy betonová střešní krytina nabízí?

stresni-krytina-coppo-terran

Střešní krytina COPPO TERRAN

  1. Dlouhá životnost

Jestliže něco zcela jasně hovoří ve prospěch betonové střešní krytiny, potom je to její mimořádně dlouhá životnost. Vybraní výrobci nabízí záruku až padesát let, ale samotná životnost betonových tašek je samozřejmě mnohem delší.

  1. Extrémní odolnost

Střešní krytina by měla být odolná proti mechanickému poškození a nepříznivým povětrnostním vlivům. Tyto nároky dokonale splňují betonové tašky, které jsou samozřejmě také velmi pevné a mrazuvzdorné.

  1. Jednoduchá pokládka

Nejen jednoduchá, ale i velmi přesná je pokládka betonové střešní krytiny díky jiné technologii výroby, než je tomu u pálené střešní krytiny. Méně tvarovaný profil navíc umožňuje snadnější vyjmutí vybraných tašek, například při dodatečné instalaci střešních oken.

Střešní krytina TERRAN

Střešní krytina TERRAN

  1. Snadná údržba

Dalším aspektem, který je třeba vzít v potaz, je údržba. I zde se ke slovu dostává betonová střešní krytina, která díky speciální povrchové úpravě vyžaduje pouze minimální péči. S tím souvisí také barevná stálost, kterou se moderní betonové krytiny vyznačují.

  1. Příznivá cena

Vzhledem k méně náročnému procesu výrobu, přinejmenším v porovnání s tradiční pálenou taškou, nejsou betonové střešní krytiny tolik nákladné z hlediska finančního. Právě při stavbě, nebo rekonstrukci domu je žádoucí omezit výdaje na minimum, k čemuž vám dopomůže i střecha pokrytá betonovými taškami.

Střešní krytina TERRAN

Střešní krytina TERRAN

  1. Ekologická šetrnost

Opomenout nemůžeme ani nízkou ekologickou náročnost betonové střešní krytiny. Při její výrobě je produkováno mnohem méně zplodin a odpadních látek, než je tomu v případě výroby pálené střešní krytiny.

  1. Široký výběr komponentů

Důležitá je však i skutečnost, že betonová střešní krytina se dokonale přizpůsobí vašim požadavkům a parametrům vaší střechy. O to se postará bohatý sortiment nejrůznějších doplňků a komponentů.

Střešní krytina TERRAN

Střešní krytina TERRAN

  1. Nadčasový design

Domníváte se, že betonové střešní krytiny nemohou co do výběru nikdy konkurovat páleným taškám? To však už dávno neplatí! Sortiment betonových střešních krytin v ničem nezaostává. Najdete zde tašky v tradičních profilech, které se hodí pro rekonstrukci domu ve starší zástavbě, ale také krytinu charakteristickou jednoduchým, moderním designem.

Zkrátka a jasně, betonová střešní krytina je ideálním řešením pro každého, kdo chce pro svůj domov jen to nejlepší, ovšem za přijatelnou cenu.

Komerční prezentace

Save

Save

Save

Save

Save

Datum vydání: 16. 8. 2016

Edit: