Vícebodové zámky Winkhaus - jedna značka - mnoho řešení

Vícebodové zámky Winkhaus není třeba příliš dlouze představovat. Hákové zámky jsou bezpečnostním standardem mnoha renomovaných výrobců dveří po dlouhá léta. Pracují v milionech dveří po celém světě. V posledních letech se také stávají velmi populárními samozamykací (automatické) zámky, které se též objevují ve verzi s dveřním hlídačem (pevný řetízek), popř. v provedení s přídavným elektromotorem, který je možno propojit s různými možnostmi elektronického ovládání.

Zájem o tyto moderní autorizační způsoby ovládání elektrických zámků se každým rokem zvyšuje; vedle čteček otisků prstů existují systémy propojené pomocí bluetooth se smartphonem, případně čipové čtečky, kódové klávesnice s PIN-kódem či dálková ovládání, to vše od renomovaných výrobců Idencom, ekey, Sorex a dalších.
Vícebodové zámky Winkhaus, vybavené minimálně dvěma hákovými závorami, jsou pravidelně zkoušeny velmi náročnými metodami proti jejich násilnému překonání. Opakovaně obstály a jsou tedy certifikovány dle norem ČSN EN1627-1630 ve vysoké bezpečnostní třídě RC3.

Tvary a rozměry svých zámků, včetně jejich rámových protikusů, se výrobce Winkhaus plně přizpůsobuje danému materiálu a profilu, ze kterého jsou dveře vyrobeny (dřevo, PVC, AL, ocel apod.).

Komfort při ovládání dveří vybavených vícebodovými zámky Winkhaus, kombinovaný s jejich vysokou bezpečností, je jasnou volbou pro každého uživatele!

Více informací naleznete na stránkách www.winkhaus.cz

Komerční prezentace

Datum vydání: 1. 5. 2021

Edit: