Proč dát přednost tepelnému čerpadlu před jinými zdroji vytápění? Osloví vás levný provoz i ekologická stránka

V dnešní době můžete svůj dům vytápět různými způsoby. Většina lidí preferuje plyn, jiní se spoléhají na elektrickou energii a další nedají dopustit na dřevo. Ať už topíte jakoukoliv z těchto variant, měli byste uvažovat dopředu, protože posledním trendem jsou tepelná čerpadla.


O tepelných čerpadlech toho bylo napsáno mnoho. Tento způsob vytápění má své zastánce i odpůrce, nicméně člověk pokrok nezastaví. Tepelná čerpadla čerpají a přesouvají teplo z místa na místo díky kompresoru a různé struktury chladiva. Celý proces je efektivní a je skvělé, že ušetříte velké množství energie, což se velmi rychle projeví na vyúčtování energií.

Výhody, kam se podíváš

Snad každý ví, že tepelná čerpadla nabízejí pestrou paletu pozitiv. Nejlepší je, že nespotřebují velké množství energie jako klasické plynové a elektrické kotle. Mnohé potěší, že dokážou fungovat jako klimatizace. Jsou nedílnou součástí novostaveb, ale lze je instalovat i na starší a zrekonstruované budovy. Ohřívají vodu a vytápějí, umí spolupracovat i se solárními panely. Tato cesta topení je tedy ekologická a k přírodě šetrná.

Na koho se obrátit?

Pokud nejste spokojení s dosavadním stylem vytápění nebo vám záleží na životním prostředí, tak se obraťte na specialisty v oboru VYTOPTO.CZ s.r.o. Společnost vám sestaví prvotní návrh, zajistí prodej a montáž tepelného čerpadla, chlazení i větrání. Určitě vás přesvědčí fakt, že firma má za sebou již více než 500 instalací ekologických systémů. Ke všemu provádí chladírenské, topenářské a instalatérské práce, to vše na zakázku. Samozřejmostí je pomoc s vyřízením dotace na klimatizace i dotace na tepelná čerpadla, stejně jako servis tepelných čerpadel a servis klimatizace. Firma je HCE partnerem Daikinu.

 

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 3. 6. 2023

Edit: