Mrazničky LIEBHERR se vyplatí!

Mrazáky značky LIEBHERR jsou vybaveny užitečnými technologiemi. Například díky NoFrost můžete zapomenout na jejich odmrazování. Probíhá totiž automaticky.

Jakmile se na výparníku začne vytvářet vrstva ledu, řídicí jednotka spustí odtávání, při kterém roztátá voda steče do odtokového žlábku, odkud se postupně vypaří. Mraznička i uskladněné potraviny tak zůstávají bez námrazy, čímž ušetříte i na spotřebě energie. Mrazničky označené FrostSafe zase obsahují plně uzavíratelné přihrádky, takže z nich při otevření uniká mnohem méně chladu. Přihrádky mají navíc průhledná čela, a tak je do nich vidět i bez nutnosti jejich otevírání. To vše přispívá ke snížení spotřeby elektrické energie. Čím dál žádanější výbavou je rovněž výrobník ledu IceMaker. Oceníte i speciální přihrádku na bylinky a lesní plody, v níž můžete zamrazit ostružiny nebo bazalku samostatně a po 10 až 12 hodinách je přemístit do mrazicích sáčků nebo uzavíratelných plastových boxů. Vyhnete se tak jejich přimrznutí k sobě. Za zmínku stojí také funkce SuperFrost, která zajišťuje snadné a rychlé zamrazení uložených potravin. Díky ní lze prudce snížit teplotu v prostoru mrazničky až na –32 °C, v potravinách se tak zachová vyšší podíl živin. Ve chvíli, kdy dojde k jejich zmražení, přechází spotřebič opět do běžného módu, který zaručuje snížení spotřeby energie.

Zvládnou i chladné prostory

Do vybraných mrazniček Liebherr je instalována nová technologie FrostProtect. Díky ní je možné tyto mrazničky instalovat při zachování jejich funkčnosti i do nevytápěných místností. Spodní hranice teploty okolního prostoru je od –15 °C a horní hranice teploty je vymezena stupněm klimatické třídy, na kterou je spotřebič certifikován. Standardně se chladničky a mrazničky rozdělují do 4 klimatických tříd zohledňujících okolní teplotu tam, kde jsou spotřebiče umístěny: SN (+10 až +32 °C), N (+16 až +32 °C), ST (+18 až +38 °C) a T (+18 až +43 °C). Většina výrobků je zařazena hned do několika tříd zároveň. Pokud tedy víte, že budete mít mrazničku v chladné spíži nebo na nevytápěné chodbě, měla by spadat minimálně do kategorie SN či N. Jestli chcete mrazničku postavit na ještě chladnější místo, například do sklepa nebo garáže, poohlédněte se po značení FrostProtect.

Šuplíkové nebo truhlicové modely

Šuplíková mraznička LIEBHERR disponuje praktickým vnitřním uspořádáním. Vybaveny jsou kvalitními boxy s průhlednými čelními panely, díky nimž máte přehled o vložených potravinách. Šuplíky se velice snadno vysouvají a oproti klasickým policím mají tu výhodu, že z nich potraviny nevypadávají. Vybírat můžete i truhlicové (neboli pultové) mrazáky této značky. Tyto typy totiž neslouží pouze pro uskladnění potravin v prodejnách a gastro zařízeních, kde se vyskytují nejvíce, ale své uplatnění nacházejí i ve větších domácnostech. Jejich velkorysý vnitřní prostor nabízí dostatek místa i pro produkty velkého objemu, hodí se například pro uchování větších kusů masa. I tento druh mrazniček je vybaven moderními technologiemi, jež stojí za jejich snadnou obsluhou a nižší energetickou náročností.

Volně stojící mraznička LIEBHERR GP 2733 s technologií SmartFrost, která minimalizuje námrazu, funkcí SuperFrost pro úsporné a efektivní zmrazování a se systémem VarioSpace pro objemné potraviny.

Každá mraznička LIEBHERR je spolehlivá a úsporná. Určitě vás dále potěší, že má dlouhou životnost a dokáže zaujmout moderním designem.

Komerční prezentace

Edit: