Výhodné nákupy nekončí! 3 tipy na nákup super vychytávek vhodných nejen do domácnosti!

Během ledna zachvátí celou Českou republiku obrovská nákupní horečka spojená s neskutečnými slevami, které na nás budou křičet ze všech stran. Ano, oblíbené povánoční výprodeje jsou tu a s nimi i pravý čas na nákup nejrůznějších vychytávek, které mimořádně pořídíte za pouhou „hubičku“!

Narozeninová oslava a váš byt?

Má váš blízký narozeniny a vy už víte, že mu chcete upořádat nezapomenutelnou párty? Ano, jen do toho! Nyní je pravý čas na nákup potřebných doplňků, jelikož vše nakoupíte za akční ceny a ulehčíte tak své peněžence.

Vhodně zvolené doplňky navíc udělají z oslavy skvělý zážitek, a to jak pro oslavence, tak pro veškeré hosty! Stanete se tak nejlepší organizátorkou oslav! A jak na to?

Tip: Doplňky si pak můžete ponechat a následně si s nimi vyzdobit i svůj vlastní byteček – tudíž je využijete i po oslavě!

Výzdoba

Nejdůležitější pro takovou událost je samozřejmě výzdoba, ale jakou zvolit? V prvé řadě nic nepřehánějte, ne nadarmo se říká „v jednoduchosti je krása“. Výzdobu proto volte decentní a vkusnou. Vhodnou dekorací mohou být závěsné papírové ozdoby v podobě květin, či závěsné lampionky, které vám mohou krásně zpříjemnit zahradní prostory.

Jak na správnou atmosféru?

Stěžejním bodem celé oslavy je zajištění příjemné atmosféry. Samozřejmě atmosféru nemůžete navodit pouze sami, ale můžete jí pomoci, a to třeba výběrem vhodné hudby. K tomu úžasně poslouží párty reproduktor, který samotnou hudbu ještě více podtrhne svým dokonalým zvukem.

Tip: Hosty můžete příjemně naladit i vhodným aroma, které provoní váš byt.

Zachyťte své okamžiky – tady a hned!

V neposlední řadě nezapomeňte váš báječný večírek zdokumentovat, ať se má oslavenec čím chlubit, ale hlavně si tuto oslavu bude moct kdykoliv připomenout. Osvědčeným pomocníkem může být dron s HD kamerou, který vaši párty dokáže zachytit z ptačí perspektivy.

Zároveň se jedná i o úžasný dárek k narozeninám pro oslavence. Inspirovaly vás záběry z párty díky dronu? Můžete jej později koupit i svému partnerovi.

A jakou vychytávku byste doporučili vy?

párty reproduktor

dron s hd kamerou

akční ceny


Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Datum vydání: 18. 1. 2018

Edit: