Kterého poskytovatele internetu doporučují recenze a zkušenosti uživatelů?

Bez připojení k internetu se dnes nikdo z nás neobejde. Využíváme ho v soukromém i pracovním životě, jsme zvyklí být online dokonce i během celého dne z mobilu. Stačí sáhnout do kapsy či kabelky a můžeme si chatovat s kamarádkou, sledovat nové příspěvky přátel na sociálních sítích, případně vyřídit pracovní maily.

Pevné připojení k internetu nabízí rychlost a neomezený objem dat

S mobilním připojením si ovšem nevystačí téměř nikdo, nabízí totiž jen malý datový objem. Stabilní a rychlé internetové připojení, se kterým se nemusíme omezovat, nám nabízí jen připojení doma nebo v kanceláři.

Jaký poskytovatel internetu má ta nejlepší hodnocení?

Vybrat toho pravého poskytovatele internetu je často těžké. Zdaleka ne každá společnost ho totiž opravdu poskytuje v kvalitě odpovídající nabídce, na kterou lákají nové zákazníky. Nejlepší vypovídací hodnotu o jeho službách mají nezávislé recenze a hodnocení zákazníků. Osobně mám skvělou zkušenost s internetem od společnosti STARNET. Ta nabízí rychlý internet pro domácnosti na optické a bezdrátové síti. Navíc i s televizí zdarma a za velice příznivou cenu.

Jaké jsou mé zkušenosti s internetem od STARNETu?

Oproti předchozímu poskytovateli internetu mne u STARNETu příjemně překvapilo vstřícné jednání. Nicméně jako hlavní klad společnosti vidím, že kvalita služeb opravdu přesně odpovídá reklamní nabídce, která mne ke STARNETu přivedla. U předchozího dodavatele internetu totiž vše vypadalo skvěle, ale v praxi se objevovaly pravidelné výpadky nebo zpomalení rychlosti. A docházelo k nim i několikrát týdně. Reklamace byly v podstatě neúspěšné, proto jsem nakonec přešla ke STARNETU. A jsem maximálně spokojená. Konečně mám stabilní internet, na který se mohu kdykoli spolehnout.

 

 

Komerční prezentace

Edit: